Harrison FordI

Harrison J. Ford

8,6
98 200 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harrison Ford

Po raz kolejny obejrzałem starą trylogię Star Wars. Cholera to sie nigdy nie znudzi a sam Harrison choć może nie jest aktorsko tak doceniany jak De Niro, Pacino. Wielu pewnie było od niego lepszych. Ale nie ma drugiego takiego aktora jak on. Takiej legendy. Rolami Hana Solo czy Indiany Jones'a po prostu stał się kimś wiecej niż aktorem. Osiągnął coś czego nigdy nie bedą mieli De Niro, Pacino.

Ford jest gigantem i największą ikoną.

Toma1910

To chyba przez zazdrość. Aktorów, których pokochała publiczności nigdy się nie ceni, wątpi w talent.

Nuno33

Niestety troche mi podpadł tym jak sie zachowuje przy okazji Star Wars. Fani go kochają za te role a on wydaje sie jak by mu to wisiało. Jestem prawie pewien, ze to on wymusił taką śmierć w nowych SW :(

Toma1910

Na pewno to jego sprawka a sukces nowego Star Wars to na pewno też zasługa tego, że wystąpili aktorzy ze starej serii. Dla mnie Star Wars istnieje tylko ze starą ekipą :)

Nuno33

dokładnie! :(

Toma1910

Bo mu to wisi. Od lat mówił, że rola Hana Solo nie jest jego ulubioną, a skończyć chciał już na Imperium Kontratakuje. Dlaczego ma udawać, że coś lubi, skoro jest całkiem inaczej?

Birdlike

Może aktorzy powinni grac w filmach, których nie lubią, bo potem tworzą genialne role?:) Pokora też nie lubi Poszukiwanej... a wypadł genialnie:)

Toma1910

śmierć Hana w star wars oczywiście nie powinna mieć miejsca, jednak Harrison może być po prostu zmęczony tą rolą jak i aktorstwem. Wielu w jego wieku zakończyło karierę, jednak on nadal występuje choć moim zdaniem nie są to już tak wyjątkowe role. Jednak uważam, że Harrison Ford to najlepszy aktor wszech czasów tak jak Robert de Niro i Jack Nicholson.

wiktoria_durak1999

No cóż, wystarczy przypomnieć inne wielkie nazwisko - Leonard Nimoy zagrał Spocka nawet w wieku 80 lat, nawet jak "przekazał pałeczkę" nowemu pokoleniu (Zachary Quinto) to i tak pojawił się po raz ostatni przed śmiercią w "Star Trek Into Darkness", na krótko ale zawsze. Dlatego uważam że Harrison Ford nie powinien rezygnować z Gwiezdnych Wojen tylko spełniać oczekiwania fanów i nadal grać Hana i Indianę, choćby była to rola tylko chodzono-mówiona, bez karkołomnych wygibasów. Przecież Harrison nadal ma krzepę o jakiej niejeden młodzian może pomarzyć. - http://www.mensjournal.com/uploads/assets/copy_images/993112b5c14516f52805cacfe6 5dc086.jpg

wiktoria_durak1999

Wiek też w jakiś sposób ogranicza dobór czy charakter ról. Jakby nie było Ford w tym roku skończy ...76 lat (kurde, wierzyć się nie chce). Wybitna postać... szkoda, ze ten czas tak leci

Toma1910

On chciał bardzo żeby Han Solo zginął już w Powrocie Jedi, przekonywał reżysera

Nuno33

Niestety jest to dość częste. Nie wiem czy tylko w Polsce, ale faktem jest, ze tzw krytyka ceni bardziej tych mniej rozpoznawalnych (ale chyba tylko dlatego, żeby się na siłę wyróżnić)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deefunk

Nikt nie podważa ról Pacino i De Niro. Tylko nie przypominam sobie roli żadnego z tych panów i takich reakcji fanów jak na panelach dyskusyjnych. Ludzie kochają go za role konkretne w tym wypadku hana i Indiane. De Niro i Pacino to raczej wyraz uznania aktorstwa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deefunk

Nie musze sie tłumaczyć z tego co napisałem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deefunk

Z reguły na pytanie z kim kojarzy Ci sie De Niro - wspaniały aktor, to samo Pacino czy Brando. Oni sie kojarzą z wybitnym aktorstwem a Ford po prostu z konkretną postacią i jestem przekonany, ze Han Solo ma więcej fanóż niż Scarface. Nikomu nie umniejszając

Jak sie pytasz o Forda to odpowiedź jest Han Solo albo Indiana Jones.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deefunk

Być może. W każdym razie przyjemnie jest oglądać filmy całej trójki. Są wszyscy wybitni :)

deefunk

Prosze Cię.Śmierc Hana przezywało więcej osób niż jakiejkolwiek innej postaci filmowej.Dlaczego?Bo jest to najlepiej wykreowana postać w historii kina.No i SW lepiej się sprzedaje,niestety ale era Ojca Chrzestnego czy Scarface dawno minęła,a SW wciąż króluje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deefunk

Ty chyba pijany jesteś.Dyskusja z tobą jest jak rozmowa ze ścianą.Meh,zapytaj teraz każdego młodego człowieka czy wie w ogóle powstanie takiego filmu jak Scarface xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deefunk

Brawo klaudia. Piękny pokaz ignorancji. Obejrzyj najpierw Przebudzenie Mocy, a potem wymądrzaj się na temat śmierci Hana Solo i pouczaj innych w tej kwestii :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deefunk

Cytuję:
"Jaka smierc Solo, nie wiedzialem, ze umarl, chyba nie ogladales SW."
Szydzisz więc z człowieka, że nie oglądał SW, a sam nie wiesz, że Solo zginął w najnowszej części. I ty masz jeszcze czelność zarzucać mi ignorancję i nieświadomość. Żałosne. Czy ja gdzieś napisałem, że obraziłeś Solo?
Scarface i Ojca widziałem kilkanaście razy i uważam, że to znakomite filmy, więc nie wiem o co ci chodzi.
Nie udawaj, że nie pamiętasz, jak się przedstawiałeś jako Klaudia, twoja rzekoma współlokatorka o nicku kiki_zjada_guziki, którą podpierałeś się jako funkadelic i killafornia. Przecież podobno z jednego kompa korzystaliście. I jeszcze odgrażałeś się, że cycki mi pokażesz :) Dlatego jesteś i będziesz dla mnie klaudią przez małe "k".
Tyle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deefunk

Cóż zrobić klaudia, nie moja wina, że w ogóle nie potrafisz (albo nie chcesz) się maskować.
Płacz dalej, Murzynku :D
PS. Klawiatury jak widzę, nie wymieniłeś do tej pory, bo ciągle walisz "literówki" :D
Celowo zaspoilerowałem, bo nie zasługujesz na jakikolwiek szacunek.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deefunk

Bredzisz klaudia jak zwykle. Niedługo cię znowu zbanują. I będziesz płakała na blogu Oro, jak to robiłaś m.in jako straight outta wiocha czy jakoś tam. QQ

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deefunk

Poczytaj sobie, dyslektyku z popsutą klawiaturą. Przypomnij sobie czasy, gdy do głosu doszła niewieścia część twojego jestestwa. A może ty jesteś kobietą, kto cię tam wie, klaudia kiki_zjada_guziki :D

http://www.filmweb.pl/film/Szko%C5%82a+%C5%BCycia-2013-676060/discussion/Nudny,2 520817

http://www.filmweb.pl/film/Obywatel+roku-2014-684846/discussion/NIE+DAJCIE+SI%C4 %98+ZWIE%C5%9A%C4%86+NIEZ%C5%81EMU+TRAILEROWI+BO+FILM...,2542146

http://www.filmweb.pl/person/Tupac+Shakur-41319/discussion/dobry+raper+ale-24849 71

http://www.filmweb.pl/film/Dziewczynka+z+kotem-2014-714061/discussion/Wszystkie+ dziewczynki+posiadaja+kotka,2561539

A tu udawałeś babę jako ashanti84:

http://www.filmweb.pl/person/Mary+Elizabeth+Winstead-154247/discussion/Czy+ona+n ie+ma+jednego+oka+mniejszego+od+drugiego%3A%29-2493949

że też się wtedy nie domyśliłem, że to ty :D

W poście o kotku przeszedłeś/przeszłaś samego/samą siebie.
Nie pozdrawiam, klaudia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deefunk

Ale ty jesteś tępą dzidą xDDD Janusz kina xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deefunk

xDDDD Ty jesteś jakiś chory psychiczne.Niewiem kim jesteś albo czym,ale po twoim charakterze pisma mogę stwierdzić że jesteś dresem albo wielkim 0 życiowym.Napisze jeszcze że Scarface to gówno,a Ojciec Chrzestny to kiła i mogiła.O tak żebyś sobie jeszcze popisał przesiąknięty cebulą i potem polaczku najgorszy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deefunk

damn,ale inteligent.Za to ty masz jakiś problem z ocenianiem filmów fantasy typu Harry Potter czy Hobbit.Urojenia z dzieciństwa?Brak rodziców?Wujek cie napastował?Powiedz nam,już i tak narobiłeś nam pięknej lekturki,patologio społeczna :)

ReggaeMan678

Deefung jeste§ po prostu niekumaty tyle osób ci to tłumaczy a ty dalej swoje np. Reggaeman678 i to prawda że ojciec chrzestny to wielkie gówn...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deefunk

Ach ta twoja zawiść polaku najgorszy..Tak szybko piszesz,robiąc takie kolosalne błędy,żeby matka Cie nie nakryła?Nie widziałem większego zera od Ciebie,nadszedł czas żeby usunąć konto i skoczyć z klifu ew. zarzuć sznur na gałąź drzewa,pociesze Cię-do tego nie trzeba być zbytnio inteligentnym.

ReggaeMan678

Nie dyskutuj z panna klaudia. Klaudunia tylko bluzgac potrafi. I cieszy sie, bo mysli, ze jest wybitnym szermierzem slowa. A to tylko zwykly maly czlowieczek. Pozdrawiam.
PS. Sorry za brak znakow pl, ale z kindle'a pisalem.

adlerxx

;-) tagże pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Toma1910

https://www.youtube.com/watch?v=f7CNifs8v9o&feature=youtu.be

Toma1910

Bo to się nie nudzi! Masz rację, stara trylogia to jest mistrzostwo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones