Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 004 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Zasłużył. Ale ku*wy z akademii mają wyebane na filmy o superbohaterach.

Anakin_Skywalker

Zasluzyl. Ale film Logan będzie brany pod uwagę dopiero w przyszłym roku. Patrząc wstecz, wyrzucajac do kosza całą poprawność polityczna, Oscara dostawalby ten kto najlepiej zagrał swoją rolę. Za rok 2016 powinien to być Ryan Reynolds. Za rok 2017 puki co Hugh Jackman ale rok jest dlugi.

tymon90

Za co Ryan Reynolds powinien dostać oscara? Za Deadpoola? :D

Anakin_Skywalker

Jakby Logan był czarnoskórym gejem walczącym o prawa muzułmanów do zasiedlania Europy i wprowadzanie swojego prawa to........ And the winner is.......

Krizer

Dokładnie

Krizer

Zapomniałeś dopisać, że byłby też żydem.

Krizer

Masz nayebane z deczka w deklu ... GRATY

Anakin_Skywalker

Popieram, byłoby to doskonale uwieńczenie jego przygody z X-Men. Zasłużył na to.

użytkownik usunięty
Anakin_Skywalker

Nie zasłużył.

Anakin_Skywalker

nie no beka

Anakin_Skywalker

wg mnie powinien być nominowany bez dwóch zdań, ale czy Oscar mu się należy to już druga sprawa, ale na pewno Oscar należy się Patrick'owi Stewart'owi za postać drugoplanową w Loganie

Anakin_Skywalker

W tym filmie kapitaliści są przedstawieni jako potwory, meksykanie jako ich ofiary, a do tego mamy czarnoskórą pobożną, pokojową i uprzejmą rodzinkę która także padła ofiarą białych. Jest lewacka poprawność, jest szansa na oscary. Choć dla mnie te oscary nie mają żadnego znaczenia, Hollywood jest rządzone przez psychopatów, socjopatów i pedofilów. Polański jak dostał oscara, to wszyscy mu bili brawa na stojąco, chociaż go nie było w USA bo uciekł jak się wydało że zgwałcił 13-latkę w domu swojego przyjaciela Jacka Nicholsona. https://www.youtube.com/watch?v=8sdlyO9M77s

szuler2

17 lat grać wolverina może chyba zmęczyć faceta.

ChubakaCieLubi

Ej no przecież wolverine się nie starzeje ;-)

simonetti

Jak dla mnie się zestarzał. Zręsztą skąd taka informacja?.

Anakin_Skywalker

Za Logana? Hahaha, dobre. =)

Anakin_Skywalker

Oj tam Oscar. Dostał nagrodę Filmwebu, która warta jest dużo więcej.

Anakin_Skywalker

za co ?? Za Logana .... K*rwa bajki Xmen ... Może na Comiccoon zgarnie nagrodę

Anakin_Skywalker

fakt porządnie zagrał

Anakin_Skywalker

Haha. Rozbawiłeś mnie swoim dziecinnym wpisem. Może jeszcze literacka nagroda Nobla dla Marvela za komiksy?

piotrekkozik

nie ma to jak odpowidać na komentarz z przed 6 lat

Anakin_Skywalker

No widzisz? Dzięki mojemu komentarzowi możesz z perspektywy czasu pośmiać się z własnego dziecinnego wpisu. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones