Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 004 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Robinson Crusoe

użytkownik usunięty

Chciałbym zobaczyć Hugh Jackmana w kreacji walczącego o przetrwanie rozbitka. W Nędznikach wypadł fantastycznie. Wygląd więźnia, zmarnowanego człowieka świetnie do niego pasuje.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/1c/70/b6/1c70b67b9c2b9c44325109f8447c6 83b.jpg
W głowie mam obraz Hugh biegającego po dżungli z dzidą. Facet świetnie okazuje emocje takie jak wściekłość, rozpacz, rozczarowanie, cierpienie. Ma doskonały warsztat. Nigdy nie było naprawdę dobrego filmu o Robinsonie, a ten aktor mógłby stworzyć niezapomnianą kreację. Walka z drapieżnikami, Indianami, łowy na zwierzynę, niesamowite krajobrazy (Ameryka Południowa oferuje naprawdę piękne widoki) - możliwości do stworzenia ciekawego, niedłużącego się obrazu są ogromne - kwestia dobrego scenariusza. Po Robinsonie z Brosnanem czuje niesmak - to nie była dobra ekranizacja, brakowało w niej przygody. Czułem się podczas seansu, jakby Robinson nie przemieszczał się po wyspie, nie eksplorował, tylko zamknął się na pewnym małym obszarze.
Może kiedyś zobaczymy Jackmana w mniej cywilizowanym środowisku. Ten typ ma w sobie dzikość, co udowadnia w roli Wolverine'a. Niech ktoś wykorzysta jego potencjał!

O! Dobrze powiedziane.
Niejednokrotnie zastanawiałam się, co jeszcze chciałabym w jego wykonaniu zobaczyć i faktycznie: rozbitek walczący o przetrwanie. Także byłam mile zaskoczona rolą w "Nędznikach".
Całkowicie zgadzam się z Twoją wypowiedzią.

I ja również, się pod tym podpisuję. To jest bardzo dobry aktor, tyle że cholernie niedoceniany. Ogólnie rzecz biorąc, oprócz roli postaci typu Crusoe , chciałabym zobaczyć go w jakimś naprawdę dobrym dramacie/thrillerze najlepiej reżyserii Scorsese'a albo Finchera... tylko żeby scenariusz był napisany właśnie pod postać Jackmana, to może by się w końcu jakieś porządne nagrody dla niego posypały...

Ooo no dobrze mówisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones