Idris Elba

Idrissa Akuna Elba

7,7
38 496 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Idris Elba

Jedyny który w Pacific Rim brylował grą aktorską :)

użytkownik usunięty
arejen03

Świetny to był w "The Wire".

arejen03

i w serialu "Luther"

arejen03

Pacifgic Rim to nedzna kupa, Edris powinien sie wstydzic, z ew takim gniocie zagral, chociaz jest swietnym aktorem.

master_of_vinyl_donuts

zgadzam sie z Tobą. powninien grac lepiej wywazone role dla siebie :)
np. rola niewolnika na polu bawelny... zagralby to pewnie genialnie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

albo brzydzisz sie wlasnej rasy lewacka pipo... albo masz chec na czarnego fiuta tego aktora lewacka pipo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

nie musze stosowac interpunkcji.... ba nie, bede, nawt, jej stosował, aby, tylko, zrobić, ci, na, przekur (masz nawet bledy ortograficzne jak chcesz).
Nietykalni... hmm film o bogatym bialym inwalidzie ktory kupuje sobie murzyna aby mu sluzyl.... dla mnie bohaterem filmu jest inwalida ;)
przyczepiles sie tych murzynow...
gosciu idz w koncu na miasto i obciagnij jednemu to twoja psychoza sie skonczy ^^
badz erotyczne marzenie sie spelni.


"Rasizm wdg badan naukowych jest domena ludzi kompletnie prostych, z malym IQ, no tępych, z ogromnym poczuciem wlasnych kompleksow, a ty jestes tego ewidentnym przykladem. "
wlasnie opisales swoja lewacka pipe

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

gosciu nie wierze ze mozna az taki ból dupy miec z powodu roznicy zdan...
nawet nie zdolales sie zastanowic ze jezeli ocenilem ten film na 10 to znaczy ze film mi sie podobal.
Jestes typowym idiota internetowym ktory za kazdym raze jak przeczyta cos niezgodnego ze swoim zdaniem dostaje sraczki albo zatwardzenia.
Nie jestes nawet w stanie odrozni trolingu internetowego od rzeczywistych przekonan.
pewnie jestes strasznie niedowartosciowanym czlowiekiem dlatego swoimi lewackimi pogladami chcialbys zrownac wszystkich do jednego poziomu. niestety wszyscy rowni nie sa.
tksamo wedlog badan czarni maja znacznie mniejszy iloraz inteligencji niz biali... czyzby to znaczylo ze czarni sa rasistami?

Stwierdzam rowniez ze musisz byc murzymem o bardzo niskim ilorazie inteligencji skoro majac pewnie niejednokrotnie stycznosc z innymi ludzmi w internecie nie byles w stanie zauwazyc pelnego 1000% trolingu z mojej strony.
I to ja jestem wygrany. Bo przez caly czas sie z Ciebie smialem a tym oczywiscie jak typowy internetowy lamus zlapany przez trola polykasz przynete i ripostujesz :D
trzymaj i posmaruj sie caly:
https://www.google.nl/search?q=ma%C5%9B%C4%87+na+b%C3%B3l+dupy&source=lnms&tbm=i sch&sa=X&ved=0ahUKEwiNt7zgyfzWAhWFDxoKHYgRAScQ_AUICigB&biw=1242&bih=579

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

hahaha ale jestes zalosny :D
nie dowartosciowuje sie trolingiem geniuszu :D
nabijam sie z takich meduz intelektualnych jak Ty.
Totalnych bezmuzgowców wśród ssaków, z wszelakimi problemami psychicznymi i fizycznymi.
IQ na poziomie majonezu i tylem. A wiedzy zdobytej przez zycie 0.
Pewnie masz jeszcze problem z impotencja... a nie zapomnialem ze przeciez to nie ty ruchasz a Ciebie ruchaja i do tego w dupsko (mentalnie) takie osoby jak ja :D
Wiekszego uposledzenia umyslowego niz Twoje niestety nie mialem przyjemnosci spotkac w zyciu (z mila checia zobaczylbym Cie na zywo zeby sie posmiac Tobie w ryj).

Po za tym AMEBO poczytaj co to jest iloraz inteligencji a co to jest madrosc. i nie wciskaj mi tu kitu o najzdolniejszych studentach globu :D mozesz byc madry ale nadal mozesz miec IQ na poziomie majonezu i na odwrot.
Widac nie znasz nawet takich podstawowych faktow.
Ale to i tak nie nie zmieni. Twoj niedorozwiniety mozg niestety juz bardziej sie nie rozwninie.
Wiec jestes skazany niestety na zycie z samym soba ;(
Jest mi przykro tylko Twoich rodzicow ze splodzili takiego idiokrate spolecznego z parciem na czarnych.
Dziekuje dobranoc

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

widze ze jakakolwiek dyskusja z Toba to jak gra w szachy z gołębiem. Taki gołąb rozpieprzy Ci pioki, nasra na szachownicę i myśli że wygrał partię. Taka właśnie jest niestety prawda o Tobie. Byłbyś idealnym eksponatem laboratoryjnym dla mnie ;) Przyjedz prosze do akademi Pomorskiej to z mila chcecia na stole zbadam Twoj mozg. Jestem ciekaw ile ma i czy posiada jakies faldy. Zaloze sie ze jest plaski jak pilka. Z moimi kolegami z miłą checia przeprowadzimy trepanacje ;)
Galarety spowrotem nie bedziemy wkladac gdyz i tak jej nie potrzebujesz (skoro jej nie uzywasz).
Naprawda zapraszam. Przyjedz i sie spytaj o rezydenta 103, oddzial patologii sądowej. Wpuszczą Cię. Pozdrawiam serdecznie i czekam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

"mamy" wypowiadasz sie w osobie mnogiej.
Czy w domu wszyscy są zdrowi ?
widze ze nic knstruktywnego (orprówcz analfabeto, badz naucz sie jezyka) nie potrafisz napisac.
Starzy Cie biją? Nie? Szkoda bo powinni.
Nie odpisze juz na Twoje wypociny
Idz sobie na demonstracje KOD'u albo razem z rodzicami poklaskac u Rubika, albo juz jak wolisz pogwizdac w kanikulach.
PS. przegryź kabel od internetu.
PS2. Boze czemu na komunie nie daja dzieciom normalnych prezentow.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

rowniez moge przytoczy pare zmyslonych anegdot jak to "rylem" sie ze znajomymi z Ciebie ale nie przytocze bo byloby to klamstwo. Tak daje wiare w to co piszesz jak w kazda informacje podawana w TVN.
Jak ja jestem pisiorem to ty piczą, jestes KODowana w dodatku.
(widze nowy styl obrazania wchodzi w mode- Ty pisorze... ale to plytkie)
Idz sie podpalic pod palac kultury.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

:D takiego agraniczenia umyslowego niegdy w zyciu nie spotkałem :D
Ty dalej z tym pisem... a gdybym napisal ze glosowalem na PO to jakbys mnie wyzwal?
a jak glosowalem na Wonosc, PSL lub SLD?? jestem ciekaw co tym razem napiszesz, ale utwierdze Cie tylko ze na PiS nie glosowalem ^^
Myslisz ze Cie panstwo ogranicza ale to Ty jestes ograniczony.
Zamkniety w swojej małej, ciasnej, bez dostepu swiatla rozumu, klatce zwanej głupota.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

coz niestety edycja jest tutaj niedostepna, a nie przeprowadzam uprzedniej redakcji tekstu.
Z miejskiej szalety to Ty sniadanie jadasz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

widze ze w ostatnich dniach przerabialiscie nowe słowo w Twoje szkole dla ludzi niepełnosprytnych... Było nim właśnie "analfabeta"... i Pani pewnie kazała ułożyć jak najwiecej zdan z tym słowem jak mniemam.
Tobie za to przydałaby się umiejętność logicznego myślenia oraz łączenia faktów, ale i tak nie jest Ci potrzebna w Twojej szkole dla ułomów. Nic konkretniejszego nie potrafisz napisać?? Czekam na jakies wyrafinowane obelgi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

coz nie siestety nie moge pobierac tych swiadczen gdyz nie mieszkam w polsce.... a 500+ przysługuje tylko polskim rodzinom. Z drugiej strony te swiadczenia nie sa mi kompletnie potrzebne, gdyz zarabiam wystarczająco duzo aby zaspokoic prawie wszystkie swoje pragnienia (na lambo mnie nie stac ;/)
Ty sie mozesz dalej nakrecac razem ze swoimi zmyslonymi przyjaciolmi z forum dla uposlezonych.
Zioniesz takim jadem ze mozesz pochodzic tylko i wylacznie z ubeckiej rodziny. Ile niewinnych osob spoalowal dziadek zomo, a ilu podkapowal ojciec??
Dobrze ze przynajmniej odebrali im wiekszosc swiadczen... i stad penie ta gorycz i fanatym.
Boli cie moja interpunkcja i ortografia?? to dobrze niech boli
szczerze nie potrzebna jest mi niestety i stety w osobistym oraz zawodowym zyciu.
Skoro jestes taki skrupulatny to wyjasnij mi prosze co oznacza slowo: "pislam" w cytuje:
"agraniczenia" hahhahahha co za durny pislam"????

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

ale masz niski poziom rozumu skoro literowke uwazasz za blad....
bladzisz kolego po plyciznie swojego brodzika intelektualnego.
tak jak wczesniej napisale nie jestes w stanie napisac nic konstruktywnego, gdyz twoj skarlowacialy mozg nie jest w stanie wykrzesac z siebie chociazby pojedynczego impulsu.
Brak impulsu, brak mysli, brak rozumu, brak wiedzy
wszystkiego ci brak...
kolegow ci brak wiec ich wymyslasz
argumentow ci brak wiec je wymyslasz
slow ci brak wiec sie czepiasz moich literowek
ogolnie marny twoj zywot, taki bezowocny, bez celu.
Przykro mi, ale jest mi juz ciebie zal

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

imbecyl i tyle
z brakiem logicznego myslenia
nawet nie potrafiles zalozyc ze moge pisac z innego kraju wiec moja klawiatura ma inne znaczniki (inne literki).
niektore musialem wklejac ale juz tego nie robie bo tylko czasu mi ujmuje. Tak jak ujmuje ci mozgu, kiedy prubujesz wykrzesac cos madrego z tej pustej lepetyny. Nie rob tego bo ci nie wychodzi. idz spuszczac swoje wypociny gdzies indziej polaczku biedaczku, cebulaczku, badz wogole nic nie pisz.
zmien nick z master_of_vinyl_donuts na master_of_dumbass
wtedy nie bedziesz mial problemow, gdyz kazdy juz z gory bedzie wiedzial jakm kretynem jestes.
PS. jak nie masz kasy na podedukowanie sie to moge ci wyslac troche dolcow jak chcesz.

master_of_vinyl_donuts

Widzisz nie zauważyłem, że edycja jest jednak możliwa.
Dziekuje za info

leszek_kw

po latach, gdy wszystkie wpisy poza twoimi są poblokowane, na niespełna rozumu frustrata wychodzisz tu jedynie ty hehe

kosobi

widocznie nie jest tak źle :D
Sam fakt, iż zablokowano wszystkie wpisy master_of_vinyl_donuts powinno dać do myślenia.
Szczerze nawet nie pamiętam o co poszło więc niem mogę się ustosunkować, ale nawet troszkę się uśmiałem czytając te moje komentarze :D
Z dłuższej perspektywy dziwi mnie fakt, że moderacja zablokowała wszystkie wpisy tego użytkownika:"Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem". Ciekawe cóż takiego on musiał napisać ;) Dlatego nie wydaje mi się abym wychodził na aż takiego furiata.

arejen03

Zagrał w dwóch dobrych serialach "The Wire" i "Luther", reszta jego dorobku to syf.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones