Idris Elba

Idrissa Akuna Elba

7,7
38 496 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Idris Elba
dzikolak

hehe dobre i dwuznaczne

dzikolak

Z reguły nie podobają mi się czarnoskórzy,ale ten skubaniec ma coś takiego w sobie,że echhhhh...

aerivin

dokładnie! jest po prostu boski

dzikolak

też się zgadzam:) ma niesamowite oczy:)

dzikolak

Widzę, ze masz fetysz nordyckich bogów.

aerivin

Wielkiego Ptaka, ale przez 7 lat pewnie już dotarło

dzikolak

Też mi się podoba i czekam, aż w końcu gdzieś w jakimś filmie pokaże coś więcej :)

PawelKora

Ładnie leżał na Gemmie Arterton i Laurze Linney :D

Sally_6

na Laurze Linney ?? A gdzie? Bo muszę to zobaczyć :D

megan94

http://www.filmweb.pl/serial/S%C5%82owo+na+R-2010-549022

dzikolak

Wydaje mi się że wciskałby Ci ciemnotę :)

miko_klimkiew

hehe, dobre :)

chemas

W innym wypadku waliłbym w ciemno :)

dzikolak

Ej uważajcie, bo wy sobie tu niewinnie żartujecie, a jeszcze wejdzie tu jakiś ultralewak i doniesie na was jakiejś fundacji Batorego czy HejtStopowi.

bart13

Wiesz, z tą mową nienawiści, rasizmem itp. to jest tak, że liczy się intencja i kontekst. Ja, ultralewaczka, nie widzę kompletnie nic niewłaściwego w tych żartach. ;) To fajna, sympatyczna gra słów, niemająca nic wspólnego z hejtem.

bart13

Raczej ultraprawak.

dzikolak

Żenada. Jesteś płytka jak spodek od herbaty. Mieć swoje fantazje to jedno ale chwalić się nimi na forum to pogratulować emancypacji. Boski też był simon mol i też go brały studenki uw hehe.

Wielki_ted

Zluzuj nabial, bo widze kompleksy.

master_of_vinyl_donuts

Nie wtryniaj się dzieciaku między wódkę a zakąskę. Wracaj na fejsa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

Smrodzie, ile ty lat jesteś na filmwebie ? tutaj jesteś ....nikim. Więc mierz proporcje w postach. Nikt może co najwyżej nasmrodzić. I niezależnie od tego co wymyśli twoja kapusta, będzie miało to tylko i wyłącznie woń smrodu szczeniaka z wybujałym ego, chcącym zaistnieć na nowym portalu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

Ojej kolego, zlitujże się nad prawiczkiem znasz taki wierszyk "ożeniony za młodu, okuty w powiciu, tylko jedną babę miał w swoim życiu" ;P

Dziki_Imbir

Japa lewaku.

Wielki_ted

wyzwolone to jest, jak ja, jako gej, napiszę, że brałbym go. to że kobiecie się podoba facet to chyba nie jest zasko, ale innemu facetowi? to już jest mega tabu!!

dzikolak

Ale że w cieniu? xD

dzikolak

Nie wiem o co chodzi, ale również uważam, że Elba jest niesamowicie przystojnym facetem. Czarnoskórzy, to absolutnie nie moja bajka, ale on wyjątkowo ma coś w sobie.

dzikolak

Ja też, bez chwili zastanowienia :)

użytkownik usunięty
dzikolak

Nie dziwie sie, jest bardzo przystojny (chociaz ja wole Azjatow) :)

Przecież średnia długość penisa w Korei to ledwie 10 cm. Co taką wykałaczką można zdziałać?

użytkownik usunięty
StalowyGigant

Stalowy, a ty znowu swoje... Może ja nie lecę na sam "sprzęt", ale ładne opakowanie - poznałam Azjatów, którzy są wysocy, szczupli i z charakteru nie moga sie równać z facetami w Polsce - sorry, ale nie lece na polskich dresiarzy czy zaniedbanych januszy z nadwaga, w porówanniu z takimi to Azjaci sa idealni, obczaj sobie choćby goscia z oryginalnego filmu Old Boy - Ji-tae Yu (ma 185 cm wzrostu!)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones