Iwona Bielska

7,3
10 952 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Iwona Bielska

...niestety za mało wykorzystana przez KINO.

maciekb80

zgadzam się z tobą genialna uwielbiam ją za rolę Renaty w Adamie i Ewie tam super zagrała.

kinomanka_13

W " Adamie i Ewie" byla zaj..ista . Az chcialo sie jej dac w r.j za role jedzy do szczescianu . Swietna kreacja . Sceny z nią byly najlepsze .

maciekb80

Ja też uwielbiam. Oglądam właśnie Opis obyczajów - cudny dar komediowy także w Klubie kawalerów. Poza tym niesamowity seksapil ma ta kobieta.

epilenka

zgadzam się w 100%.

epilenka

Ja Iwonę Bielską kocham miłością najwyższą :) Uwielbiam tą aktorke i mam ochote zostać jej gruppie i pisze to szczerze kto sie dołącza?

prix22

ja

użytkownik usunięty

rzec by można i Bóg stworzył aktorkę.

użytkownik usunięty
maciekb80

Spis obyczajów rewelacyjny i Bielska .... zaraz sobie włączę....

maciekb80

Ja.

epilenka

I ja. W dodatku to ten typ zarówno kobiety, jak i aktorki, która im starsza tym lepsza.

maciekb80

Tak.

maciekb80

Ale jaka z niej laska była w młodości to główne zdjęcie piękna kobieta..

Ewelina10070

piękna z niej kobieta była, ale przytyła i postarzała choć nadal jest piękna bez żadnych operacji plastycznych.

kinomanka_13

To prawda nadmiarowe kilogramy potrafią całkowicie zmienić wygląd danej osoby znam to z doświadczenia niestety :(

użytkownik usunięty
maciekb80

W niedzielę 1.06 "Niedziela z Iwoną Bielską " w TVP Kultura. Od 17. 25.

maciekb80

Rowniez sie zgadzam :)

maciekb80

Bo polskie kino nie daje zbyt wielu szans aktorkom powyżej pewnego wieku. Aczkolwiek wystarczyło, by taki Smarzol dał jej drugoplanową szansę w "Pod Mocnym Aniołem" - i jedną sceną zamiotła wszystkich pod dywan (nic im nie ujmując).

jan_niezbedny0

Smarzowski i Dziedziela wykopal i odkurzyl i Kulesze ktora wiedzie filmowy prym :)

maciekb80

To samo można powiedzieć o roli w Twarzy. Wymiata tam swoją charyzmą :)

Alissses

Nie widzialem :) . A film polecasz ?

maciekb80

Jak najbardziej polecam :)

Alissses

Dzieki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones