J.K. Simmons

Jonathan Kimble Simmons

8,3
59 264 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby J.K. Simmons

Nie rozumiem dlaczego jego rola w Whiplash została sklasyfikowana jako drugoplanowa. Według mnie Simmons obok Tellera to główni bohatrowie.

johnleon

Drugoplanowa niekoniecznie znaczy, że wątek jest mniej ważny, czy dużo mniej rozbudowany. To jest umowne, film opowiada historię młodego perkusisty i to on statystycznie jest najwięcej w kadrach, w zasadzie cały czas i to o nim jest film, więc umownie jest głównym bohaterem, tak to jest w kinie ustalone. Jeżeli chodzi o jego wpływ na film - to zgadzam się, absoulutnie tak samo ważny, jak "główny bohater", no i Simmons zagrał rewelacyjnie.

Lady_Lazaruss

Nie wiem, czy widziałaś "Zwyczajnych ludzi" Redforda. Tam wytłumaczenie, dlaczego rolę Timohty Huttona zakwalifikowano jako drugoplanową nie poszłoby Ci chyba tak łatwo. Bez urazy.

edziuniek

Ale co to ma do rzeczy? Ja piszę o tym filmie, do tego się mój komentarz odnosił,w każdym filmie to się inaczej rozkłada.

johnleon

bo za pierwszy plan by nie wygrał

johnleon

Lady lazarus ma racje . Mnie jednak zdziwił fakt źe w filmie " sesje " Helent Hunt była nominowana w jako aktorka drugoplanowa choc ja bylem pewny że to rola drugoplanowa . W " Amadeuszu " na ten przykład dwójka aktorów była nominowana w kategori aktor pierwszoplanowy .

maciekb80

... ja byłem pewny że to rola pierwszoplanowa ... Tak miało brzmiec zdanie

johnleon

Faktycznie, ale to tylko kwestia językowa

johnleon

Mnie bardziej dziwi czemu ten co grał tego ucznia został pominięty w globach i oscarach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones