Jacek Poniedziałek

6,6
5 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Poniedziałek

żałosny aktorzyna (nie nazywam go aktorem bo prawdziwi aktorzy mogą poczuć się urażeni) i czlowiek

użytkownik usunięty
maciekd_filmweb

Aktorskie drewno, którego bezmyślnych i prymitywnych występów poza sceną i ekranem litościwie nie skomentuję.

maciekd_filmweb

Poopisuję się pod wypowiedzią. Durny kmiot z tego chłopaczka. Teraz w nowym Lisłiku opowiada farmazony razem z młodym stuhrem, ostaszewską i cielecką.

JustynOryg

W dodatku, jak to tzw. "geje", fanatycznie nienawidzi Kościoła katolickiego.

JackHolborn

Ach, ta żółć katoprawicowej hołoty.....

paw_2

Myślę,że to nie kwestia prawicy czy lewicy. Poniedziałek jest po prstu jednym z najgorszych polskich aktorów i do tego jest (nawet, jak na aktora) wyjątkowo mało inteligentny. Powinien zająć się sprzątaniem kibli a nie udawaniem aktora.

Ivan_The_Maskarator

Z cyklu Teatr telewizji, w 1999 roku był puszczany "Pies ogrodnika" z nim jako Tristanem; facet całkiem dobrze zagrał, nie wiedziałem wtedy, że jest pederastą. Spektakl dostępny na YT, choć w marnej jakości.

paw_2

I mówi to ktoś, kto w awatarze ma faceta, który jest, mimo przebywania wśród oparów siarki z Hollywood, praktykującym katolikiem i do tego od 36 lat ma jedną i tą samą żonę.

JackHolborn

No i? Po prostu lubię Ojca Chrzestnego. "Siarki" - dno

paw_2

Ja też oglądałem "Ojca chrzestnego" i się mi podobał, choć trochę rozwlekły, co więcej, mam dwoje chrześniaków. Ale nie jestem członkiem włoskiej mafii:-)

JackHolborn

Geje "nienawidzą KK"?... Ciekawe, kto by msze odprawiał, gdyby nie oni...

jan_niezbedny0

Co racja to racja. Kto by dzieci molestował i forsę wyciągał od moherów" na Maybachy, gdyby nie oni?

maciekd_filmweb

A teraz jeszcze skamle że mu kasy brakuje. Wstydu nie ma ten naturszczyk, zdrowy byk niech bierze łopatę i kopie rowy bo bez jego wielkiej twórczości świat się nie zawali.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones