Jacob TremblayI

8,8
16 811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacob Tremblay

Ten mały był naprawdę świetny w filmie Pokój. Świetnie ukazywał emocje - strach, ból, szczęście.. Ciekawy jestem czy jego kariera się dobrze rozwinie.

ToughAintEnough

Wręcz rewelacyjny. Śmiało zasługiwał na nominację do Oscara. Skoro Abigail Breslin dostała nominację za ,,Małą miss'' to on tym bardziej zasługiwał.

matador12

zgadzam się z Wami. Był rewelacyjny!!

matador12

Pomyślałem o tym samym!!! Breslin zawsze jako dziecko mnie denerwowała!.. Pamiętam taki film gdzie Eckhart i Zeta-Jones są kucharzami i Breslin jest córką Jones.. Jedna z najbardziej irytujących ról kiedykolwiek.. Taką samą jest aktorką.. Ale ten mały Jacob w Room był świetny.. Sama Larsson po odebraniu Globa powiedziała że Jacob jest duzą częscią tego filmu..

matador12

oj zgadzam się, zgadzam. choć "Małą Miss" i Abigail w tym filmie uwielbiam, to młody skradł moje serce. moim zdaniem gdyby nie on, "Pokój" nie miałby takiej siły. czekam niecierpliwie na jego kolejne role, żeby przekonać się, co z niego wyrośnie :)

ToughAintEnough

Świetny to mało powiedziane. Pobił Larson na głowę. Chociaż kurtuazyjnie mogli mu dać nominację, ale wtym roku konkurencja silna, więc go nie wcisnęli. Super zagrał.

ToughAintEnough

Kolejny mały, wielki aktor. Oby nie przepadł jak Christian Bale. Oby został doceniony za to , co robi teraz i nie podzielił losu zupełnie niedocenionego za młodu Leonardo Di Caprio. Wśród małych cennych aktorów radzę zwrócić uwagę na jeszcze jednego - Bora Altas (Miód).

ToughAintEnough

Dokładnie był niewiarygodnie realistyczny dlatego max z oceny dla małego ;]

ToughAintEnough

Nie napiszę nic ponadto co Wy wcześniej. Więc mam nadzieję, że jego kariera potoczy się odpowiednim torem.

Comandante

Wybitna kreacja. Szkoda, że bez nominacji do Oscara.

ToughAintEnough

Kolejny wielki talent obok tego chłopaka z filmu "Little Boy". Rosną dwaj wielcy aktorzy. Oby tylko skończyli jak Bale a nie "Kevin".

LeoMessi86

Pomijając Bale'a i Kevina któych talent uważam był inny niż u Tremblaya chciałbym aby nie skończy jak Haley Joel Osment! Uważam że Osment jest największą porażką wśród aktorów którzy zaczynali jako dzieciaki

ToughAintEnough

W "Room" nie mogłam oderwać od niego wzroku. Kapitalna rola!

ToughAintEnough

Mały był niesamowity, co do tego nie ma najmniejszej wątpliwości! Jednak mam pewne zastrzeżenie (broń boże, żeby nie było uznane za czepialstwo) - nie wkurzało Was, że 9-cio latek grał 5-cio latka? Mam w swoim otoczeniu akurat kilkoro 5-cioletnich dzieci i za nic na świecie, nawet najbardziej bystry i wyrośnięty 5-cio latek nie będzie tak emocjonalnie, fizycznie, ruchowo, czy choćby językowo rozwinięty... No i te stałe zęby... Nie rozumiem, czemu Jack w filmie nie ma choćby 7 lat... nie zmieniło by to w żaden sposób niczego (mama posiedziała by w niewoli 2 lata dłużej), a miało by dużo więcej sensu. Ale może tylko mnie to raziło...

malamaxi

myślę, że będąc pod wpływem dobrej gry aktorskiej, świetnej pracy kamery i genialnego scenariusza nikt nie myslał o tym że 5latek ma stałe zęby:):) To nie jest żaden atak tylko po prostu zdaj sobie sprawę że mało kto patrzy na takie rzeczy... rzeczywiście może to się wydawać dziwne ale sama przyznaj że genialnie zagrany Jack rekompensuje jego stałe zęby w wieku 5lat:)

ToughAintEnough

Przyznaje - rekompensuje wszystko;-) Młody ukradł cały film i jestem w nim totalnie zakochana! Byłam tylko ciekawa, czy jego wiek raził jedynie mnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones