Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
125 567 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

mega przystojniak :D chyba się zgadzacie? -.^

Jimmy_Eat_World

trudno się nie zgodzić :)

Jimmy_Eat_World

o taaaaaaaak ^___^ zgadzaaam sieee ;DDD Totalne ciacho ;**** w kazdej roli w jakiej go widzialam wygladal mego sexy i gral tez swietnie i naturalnie. Ideaaaaalny ;***

BritneyFaN

ooo tak, trudno zaprzeczyć

Maryy

po prostu miodzio :))

homiczeks

<3 jest bossski:)

Gosiaczek_fabel

kocham go <3 kocham go <3 kocham go <3 kocham go <3 kocham go <3

gosiah88

Taaakk... Też mi się spodobał :P

Gajko

Właśnie obejrzałam "Braci" i tam dopiero jest na co popatrzeć:-) zdecydowanie wolę go z zarostem w wersji niegrzecznego chłopca...;-)

gosiah88

Ja dopiero teraz z nim filmy zaczęłam oglądać :P Ale przyznam że jest świetny! Filmy z nim miło mi się ogląda, a jego uroda jej dodatkowym atutem :) Co do Księcia Persji to mega wypas! Bardzo mui się podobało :) Koniecznie idę na Braci :)

Jimmy_Eat_World

Tak brzydkiego faceta nazywać przystojniakiem? To trzeba być naprawdę odważnym.

Filmoholiczka

Jakąś inna jesteś:D jak można nazwać go brzydkim facetem ? Ty to dopiero jesteś odważna:P

mikula1991

Ja nie patrzę na ciało tylko na twarz. A twarz ma brzydką. Zresztą ciało też. Ale psychofanek nie przekonam. Trudno :)

Filmoholiczka

Nie określa się wyrazem "brzydki" ciało tylko twarz to chyba proste ! Tu nikogo nie musisz przekonywać , to jest kwetia gustu , a że gust masz kiepski to już nie mój problem .

mikula1991

Przekonywanie psychofanek, że Gyllenhaal jest brzydki jak noc to też nie mój problem. O braku charyzmy u tego pana też lepiej nie wspomninać, bo się zaraz oburzają :)

Jimmy_Eat_World

Ideał :) jego oczy są hipnotajzing :D i ten obłędny uśmiech! Toż to radość dla oka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones