Jakub Gierszał

8,2
27 299 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Do tej pory nie bardzo za nim przepadałam, ale w Amazonii zagrał świetnie!

Marzenocha

To prawda, ogólnie ten teatr b.dobry!

Marzenocha

Ja ogólnie kocham go ale w Amazonii po prostu był świetny*.*

GaBaxd1

Jeżeli chodzi o teatr, to w Moralności Pani Dulskiej też był świetny!:)

kaskaw8

Byłaś?!? Gdzie to grają? Jak było?;)

GaBaxd1

w Teatrze Telewizji ze 2 lata temu:)

ygerna

Dokładnie, w Teatrze Telewizji był. Wydaje mi się, że rok temu :) Trafiłam na to przypadkiem i obejrzałam tylko dla Kuby, bo był świetny, a sama sztuka taka sobie ;)

Marzenocha

Włączyłam zupełnie przypadkiem i zaczęłam oglądać z ciekawości. Przed telewizorem zostałam do samego końca. Świetny Teatr Telewizji i świetna gra aktorska całej obsady.

kAsIeK_87

Studiuje w Szkole Teatralnej w Krakowie, więc szkoli swój warsztat :) A tak się zastanawiam (nie wiem czy przeoczyłam) czy w sztuce było wyjaśnione z kim była w ciąży jego dziewczyna?

Marzenocha

W zasadzie to nigdy nie zostało to wyjaśnione. Ale chyba było to dziecko Żurka, bo z Gierszałem nigdy nie poruszali tego tematu.

kAsIeK_87

Jeśli można spytać, ile macie lat?

Marzenocha

To prawda!
Ja akurat bardzo go lubię jako aktora i zawsze mi się podobał w każdej roli, ale po obejrzeniu Amazonii byłam w szoku - zagrał świetnie :)
Obejrzałam specjalnie dla niego. Dzień wcześniej czytałam o tym spektaklu na jego profilu na innej stronie i później zobaczyłam, że będzie w TV.

Marzenocha

w 'Amazonii" świetny, jak zawsze powiedziałabym. A gdzie on niby zagrał słabo?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones