James Franco

James Edward Franco

8,1
42 264 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Franco

Rola jest świetna;przyciągająca i hipnotyzującą,nie można od niej oderwać wzroku. Nie wiem czy byla juz taka sytuacja gdzie zwyciesca Złotych Globów w danej dziedzinienie nie dostaje chociaż nominacji w Oscarach(?). Ponoć to skutek rzekomych molestowań Jamesa.W tym politycznie poprawnym,dzisiejszym świecie już samo mało prawdopodobne oskarżenie może oznaczać upadek kariery.Nie wiem jak ta sytuacja wygląda z Franco,ale wiem jedno oskarżenia o molestowanie są teraz w modzie.

tonkpils8888

"Nie wiem czy byla juz taka sytuacja gdzie zwyciesca Złotych Globów w danej dziedzinienie nie dostaje chociaż nominacji w Oscarach(?)."
Np. Jim Carrey, i to dwukrotnie.

tonkpils8888

Tak samo jak tyle nominacji do Złotych Malin dla "Mother!" (w tym świetnej J. Lawrence)... I nominacja do Oscarów dla Streep, która rolą życia na pewno nie zgrzeszyła...

olag2001

Ech, mam wrażenie, że Złote Maliny nie zajmują się naprawdę złymi filmami, tylko kasowymi, niekoniecznie tak beznadziejnymi. mother! było intrygujące i Lawrence ani Bardem nie zagrali źle, Lawrence wręcz znakomicie wywiązała się z roli. Tak samo Sarandon w Złych mamuśkach 2.

niunia123_filmweb

Dokładnie. To prowokacyjne nominacje, aby te nagrody były bardziej zauważalne. Ostatnio nominowane są w kółko te same tytuły, filmy Baya, występy Deppa itp. więc wrzucenie tego typu rodzynka jest niby powiewem świeżości. Podobnie, jak przy Oscarach docenianie kina niezależnego, po latach nagradzanie wielki superprodukcji. "mother" to jednak dziwny film, który wymyka się jednoznacznej ocenie.

tonkpils8888

Zgadzam sie z tym ta rola jest moze tylko gorsza od roli oldmana którego chcą koniecznie Oscarem nagrodzić w tym roku

użytkownik usunięty
sobol1237

Właśnie, że nie. Oni ewidentnie kręcili ten film pod Oscary :)

Joe Wright akurat również bardzo strategicznie wybrał temat pod tym kątem.

tonkpils8888

Zgadzam się

użytkownik usunięty
tonkpils8888

Jeszcze się ceremonia nie zaczeła a James już został największym przegranym tegorocznej gali.

użytkownik usunięty
tonkpils8888

Dla mnie to podejrzane że zaraz po Złotych Globach , pojawiła się plotka o molestowaniu i nagle James pożegnał się z szansami na Oscara, widać komuś na tym zależało .Ale walić to !!! James , za to co pokazałeś w ,,Disaster Artist'' wielki szacun i Oscar ode mnie!!

tonkpils8888

ja głównie dlatego nie obejrzałam teraz Oscarów, chamówa i tyle. Zagrał niesamowicie!

tonkpils8888

Były przypadki gdzie osoby które dostały Oscara za najlepszą rolę nie były nawet nominowane do złotych globów : Sophia Loren, Tilda Swilton, Hally Berry

maciekb80

Juliette Binoche nie dostała globa A dostała oscara za "angielskiego pacjenta"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones