James Franco

James Edward Franco

8,1
42 264 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Franco

Boski facet! Tyle w temacie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
KarinaZZ

Jego brat fajniejszy :-)

KarinaZZ

Dave lepszy.


yossarian84 - dałabym. Nawet dwa razy. YO.

użytkownik usunięty
KarinaZZ

też bym go brał..

KarinaZZ

Dobrze że jest gejem. Przynajmniej mam u niego szanse - marne bo marne ale są...

niegodny_mnich

skąd to wiesz?

KarinaZZ

Jejku i ten uśmiech...

KarinaZZ

Racja, aż ciężko uwierzyć że ma już 39 lat.

KarinaZZ

Młody James Franco ma w sobie dużo uroku i wdzięku osobistego..

Co więcej w jego uśmiechu jest tyle szczerości, że człowiek z chęcią chciałby mieć kumpla, który ma tak uroczy i sympatyczny wyraz twarzy, pełen prostych, aczkolwiek pozytywnych, radosnych emocji. Właśnie oglądam z nim "Spider-Mana 3" i on uśmiechu nie musi udawać, wysilać się, wychodzi naturalnie i wydaje się super facetem.. Ehh.. Nie wiem, skoro ja tak piszę, ktoś kto nie zwraca uwagi na facetów, to na babki musi to działać podwójnie ;).

Na tyle to urokliwy facet, że oglądam film i mówię - P. to - zmieńcie głównego bohatera, weźcie tego Maguire'a wywalcie i zróbcie Franko zróbcie Spidermanem. Naprawdę lubię gościa. Nie że coś mam do Maguire'a, ale na litość Boską po prostu tak lubię tego kolesia, że chyba będę trzymał kciuki za każdą postać, którą gra (…).

introverder667

płacą mu za to zeby sie usmiechal,nie ma w tym nic szczerego

KarinaZZ

W temacie...Trujko w dyzlu i w automacie...

KarinaZZ

A co to ma do tego jakim jest aktorem ? Z resztą pewnie z chęcią by Cię zmolestował,w końcu z tego słynie

KarinaZZ

Za piękny. Przystojny mężczyzna ma urodę nieoczywistą, np, Vincent Cassel, Adrien Brody.
Faceci pokroju Franco są fajni dla nastolatek.

przewrotnie

O Adrienie wiele można powiedzieć ale za przystojny to nie jest. Można go cenić jako aktora, bo jest dobry, ale na imprezie jako zwykły koleś sukcesów by nie odniósł. Wszedłby Pitt czy Franco i laski by się od razu garnęły. Cassel też ma to coś, taka aurę twardziela, która laski przyciąga, ale akurat Brody raczej nie. I myślę, że starsze panie młodego Franco też b chętnie przygarnęły...:)

fruhmel

to tylko moja opinia. Wolę Brodyego od Franco, bo wolę mężczyzn z nieoczywistą urodą, "brzydką". Panowie z ładnymi buźkami są nudni (oczywiście, pod względem estetycznym, niekoniecznie mentalnym. Nie chcę dokonywać stereotypizacji).

przewrotnie

Mnie trudno pisać o męskiej urodzie, rozumiem też o co Ci chodzi, ale wiesz, czasem tacy "ładni" też potrafią zagrać, aczkolwiek jak naprawdę są mega-przystojniakami to fakt, ze te ich ładne buzie od razu rzucają się w oczy

KarinaZZ

Trudno mi oceniać, ale jako aktor świetny

fruhmel

Nie kwestionuję zdolności aktorskich, jedynie odnoszę się do tematu "Najprzystojniejszy".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones