James HetfieldI

James Alan Hetfield

9,1
252 oceny występów osoby
powrót do forum osoby James Hetfield

Byłem na koncercie Metallicki i wiem jak to wyglada kiedys jak spiewal np Unforgiven to widac ze chcial przelac to na fanow a teraz tak aby tylko zaspiewac i uciec.Oceniam go za calosc wiec jest to swietny gitarzysta i wokalista a co do jego wystepow na zywo to nie moge sie dziwic w koncu przez ponad 30 lat spiewac te same piosenki po kilkaset razy.

DoktorLejdo

plus kiedys ludzie sie na koncertach bawili, a nie kur..wa przychodzili z telefonami i aparatami zaeby nagrywac

BlackRose58

zgadzam się po koncercie na Arenie Tauron 28.04.18 byłam wstrząśnięta to był mój pierwszy koncert mety i nic nie nagrałam a wile osób cały koncert stało ze smartfonem w łapie i gapiło się w telefon wydało mi się to tak głupie i bezcelowe dla mnie najważniejsze jest to co mam w głowie i w sercu po występie a całe widowisko było supr xd nawet Lars trzymał poziom :P

DoktorLejdo

Zapewne występ stał się już rutyną, proszę Pana. Pozdrawiam serdecznie.

DoktorLejdo

Właściwie to cały zespół tak gra, więc co się dziwisz? :D

Ziomaletto

To jest robota dla nich jak się gra tyle dekad te same piosenki to nie ma co się dziwić.

DoktorLejdo

To ty nie wiesz, że to nie był Hatfield tylko jego klon. Wystarczy spojrzeć na to co tworzą teraz i porównać z ich pierwszymi płytami.
Oni po prostu za piątą płytę zgarnęli taką niebywałą kasę, że stać ich było na pierwsze w dziejach ludzkości sklonowanie człowieka. Dziś siedzą gdzieś na jakimś rancho w Oklahomie i strzelają do puszek po piwie, a biedny Trujillo myśli, że szarpie druty wspólnie z prawdziwym Jamesem i Kirkiem, a równie słynny Lars wybija im tempo na bębenku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones