Jamie Dornan

James Dornan

7,4
22 734 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Dornan
nunax4

Całkowicie się z Tobą zgadzam :)

sandra_endoor

niezły jest:)

nunax4

Byłam sceptyczna, po seansie stwierdzam - tak, to ten Grey ;) Mam nadzieje, ze dzieki Greyowi jego kariera rozkwitnie a jednoczesnie nie zostanie zaszufladkowany (ładna buzka), bo po tym co zobaczyłam w The Fall jest naprawde niezłym aktorem.
BTW,dla tych co widzieli - scena w sklepie, gdy Ana mowi do niego "you are completely serial killer" - hehe - Paul Spector - cross my mind... ;)

EvitaPM

Ten film mowie o 50 twarzach zepsuje mu mu kariere. Od teraz kojarzony bedzie tylko z tym... Szkoda

eragonmark

http://www.filmweb.pl/news/Dornan+i+Murphy+przeprowadz%C4%85+zamach+na+trzeci%C4 %85+osob%C4%99+III+Rzeszy-110072
Moze jednak nie bedzie tak zle?

EvitaPM

nie będzie źle. posypią mu się propozycje - to na pewno, oby dobrze wybierał i tyle

nunax4

A co z Pattisonem? Zobacz jak wszyscy skakali gdy grał w sadze Zmierzch. A teraz? Niby gdzieś tam gra ale szumu nie robi...

eragonmark

nie porównuj Pattinsona do Jamiego ... są od ciebie oddaleni miliony lat świetlnych

nunax4

Porownoje ich popularnosc i zobaczysz... Szum w okol niego opadnie a ta rola zepsuje mu kariere. Zagra w kontynuacjach i tyle jesli chodzi o hity z jego udzialem.

eragonmark

Czy to prawda ze za role Christiana dostał jedynie 100 tys dolarów??? A film zarobil ile juz - jakies 500 mln??? Rozboj w bialy dzien ;)

EvitaPM

Wątpię. Na pewno jakiś % udziału w zyskach też miał zapewniony, oprócz gaży. Poza tym, gdzieś czytałam (może pudelek, więc możliwe,że z palca wyssane),że na 3 częściach ma zarobić $7 mln. ;)
On się może wybić szybciej na tym filmie niż Dakota, która według mnie zagrała lepiej.

nunax4

Według ciebie Pattinson jest przystojny? W Zmierzchu na pewno nie.
Oglądałam film z Pattinsonem i niestety nie zrobił na mnie wrażenia.Dornan jest przystojniejszy.

reniaaaa

czy ja napisałam ze Pattinson jest przystojny? NIE. Jamiego uwielbiam, nie tego drugiego.

nunax4

Sorry zle wywnioskowałam.
Szczerze mówiac/pisząc jakby Pattinson zagrał Greya nie ogladałabym tego filmu.
Ogladając http://www.filmweb.pl/film/Tw%C3%B3j+na+zawsze-2010-520790
niestety zniechęciło mnie do tego aktora.

reniaaaa

ja za Pattinsonem nie przepadam, ale dobrze zagrał w The rover

nunax4

Co wy wydzicie w tym zboczeńcu

użytkownik usunięty
Szarobure

Co ty nie wiesz?? Przecież to najseksowniejszy mężczyzna na świecie! Boże, że też byłam zdolna to napisać, hehe. No ale jak aktor ma wtyki (if you know what I mean), to już dalej nic nie potrzeba. Ale naprawdę dobrych aktorów się nie docenia.

Nie chodziło mi o aktora ale o postać z ksiązki :)

użytkownik usunięty
Szarobure

Nie było tematu :) Ale i tak nie zmienię zdania, że za aktorem nie przepadam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones