Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto
kangur65

No dokładnie :)!

kangur65

Dobre geny ;) On jest jak wino,im starszy tym lepszy :D

0909

Dobre filtry w kamerach które pokazują gwiazdy

kangur65

Też chciałabym się tak starzeć... :D

ooolccciaaa

ja mam 25 wygladam na 45

użytkownik usunięty
kangur65

W filmach i na zdjęciach pewnie tak, ale uwierz mi jakbyś spotkał na żywo już by wyglądał inaczej.

...zapewne masz rację te make upu ...lifty..i inne zabiegi za pieniadze co nie zmienia faktu że się jednak trzyma na ciele jak i na twarzy :>

spotkałam go na żywo trzykrotnie - potwierdzam, że na żywo wygląda równie dobrze, co w filmach i na zdjęciach ;)

Cassandra.

Także potwierdzam :)

itsjay

wygląda identycznie jak na fotach i w filmach...tyle, że widząc go na żywo widać zmęczenie...facet nieustannie pracuje... szacun

Cassandra.

Ja tez potwierdzam!

Cassandra.

Gdzie go spotkałas? :D

użytkownik usunięty
kangur65

Ludzie myślą, że to zasługa wegańskiej diety i regularnych treningów, ale to nieprawda.

Jared jest obdarzony dobrymi genami. Spójrz zresztą na zdjęcia jego matki. Gdyby nie ten siwo-platynowy kolor włosów, a przefarbowałaby się na czarny, bądź jakiś odcień brązu, wyglądałaby na kobietę ok. 50-cio letnią, może i nawet młodszą.

Zgadzam się. Genetyka jest najważniejsza.

Geny ma dobre, to fakt, ale nie czarujmy się-nikt w wieku 43 lat nie ma gładkiego czoła i skóry wokół oczu. Dobre liftingi, zabiegi, widać że chłop inwestuje w siebie ale z głową. Efekty widać szczególnie na zdjęciach z tegorocznych Oscarów. Dodatkowo, operacja nosa jest widoczna u niego gołym okiem :)

whitestripes_333

Można mieć w tym wieku gładką twarz i nie trzeba czarować, ani liftingować

eska_10

Tak, można mieć gładką twarz. Na zdjęciu po obróbce graficznej :) Polecam pracę w branży fotograficznej albo kosmetycznej, tam nikt nie wierzy w cuda i nie ma złudzeń.

whitestripes_333

W najnowszym filmie jest niepokojąca ponaciągany,a szkoda...jestem pewna że dałby radę bez "skalpela i botoksu"...

whitestripes_333

W niektórych ujęciach lub na zdjęciach wygląda wręcz na wyprasowanego,spuchniętego więc po co się okłamywać.Facet boi się starości jak ogień wody...w najmniejszych nawet dawkach.Jeszcze chwila i zacznie wyglądać komicznie...powoli przekracza granice.

Tamilina

Niestety, racja. Można mieć super geny ale grawitacji i czasu nie oszukasz.

whitestripes_333

No pewnie, ze mozna miec, malo wiesz o zyciu widac.

master_of_vinyl_donuts

Ojeeej, rzeczywiście, pracując w branży foto, mając styczność z makijażystami bardzo mało :D Powiedz mi coś jeszcze czego nie wiem ;)

whitestripes_333

Ale z kazdej roboty cie wywalali, bo na sile walilas wszystkim te tapety i pozniej kazdy wygladal jak szop pracz. Ja mam 38 lat a wygladam na 25 i co lyso ?

kangur65

Dokładnie! On zawarł chyba jakiś pakt z diabłem albo codziennie pije krew dziewic żeby się nie starzeć :D

użytkownik usunięty
fergi14

Pewnie chętnych do tego dziewic mu nie brakuje :)

Gdzie on...gdzie mu znajdą dziewice w dzisiejszej ( i to amerykańskiej) cywilizacji...? :-D

Tamilina

Dooobre! :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gats_2

Chyba nie wziąłeś pod uwagę faktu że dorastał w Stanach, nie w naszym zaściankowym ciemnogrodzie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kangur65

Ciekawe jak wyglądał gdy miał 25 lat? Kazali mu pokazywać dowód osobisty jak chciał kupować fajki?

kangur65

Zapraszam na moj kanal


https://www.youtube. com/channel/UCjdaBPCe9VbpULRJAXmLCyA

kangur65

Rzeczywiście, nie spodziewałam się, że ma aż 43 lata!

Karesia

Obecnie ma 45.

Czemudla

Faktycznie. No to tym bardziej! :)

kangur65

Zupełnie jak ja:)

kangur65

Są tacy aktorzy ( ludzie wgl ;) ) trochę podobnie jest z Jake'iem Gylenhalem lecz u Jareda to zdecydowanie bardziej widoczne jest bo do tego jest mały ; )

kangur65

Wyglada tak jak powinien czlowiek w jego wieku. Jak wiekszosc ludzi zyje na codzien wyniszczajacym ich stresem czy co weekend lub czesciej zalicza alkoholowy reset to nie ma co sie dziwic ze wygladamy o 20 lat starzej

junior_dos_santos

A ze robi liftingi itp to swoja droga

użytkownik usunięty
kangur65

Tak dziala odzywianie bardziej zgodne z nasza natura... A nie jakies geny, operacje... A i oczywiscie dystans do zycia, brak stresu jest chyba jeszcze wazniejszy

Geny są niezgodne z naturą? :D
Nie masz genów? Wyrzuciłeś w dzieciństwie?

Ja prdl. :)

Więc żeby tak było to Pan Leto musiałby nie pracować i żyć na wsi :D Niestety, żyje w Los Angeles, ma w brud kasy i czasu aby w różnych klinikach dobrze się "konserwować" :)

kangur65

Jest cudowny

kangur65

Ma 47 lat, dalej wyglada na 25

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kangur65

Ma 43 lata wygląda na 25

kangur65

Teraz ma 48 lat, a wygląda na 23.

kangur65

Rozczaruję przemądrzalskich - żadnego liftingu, głównie geny :) Zresztą i na zdjęciach w HD i na żywo z bliska oczywiście ma drobne zmarszczki, ale i tak trzyma się rewelacyjnie.

kangur65

Gdyby jeszcze porzucił image bezdomnego (włosy Jezusa, obleśna broda,blee) to by było widoczne gołym okiem. Jak można się tak oszpecać?najlepiej wygląda z krótkimi włosami i lekkim zarostem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones