Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz-Kriegl

4,1
4 091 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jarosław Jakimowicz

Ale ostatnio naprawdę "standeciał" - ten image, udział w programach niskich lotów itp

Darioso

Zagrał w kultowych "młodych wilkach " świetny w roli Cichego ! Jakie toprogramy niskich lotów bardzo jestem ciekawa ! A image super przystojny wysoki facet !

nathalie34

Wiesz, młode wilki jak by nie było to 20 lat temu kręcili, a te jakiś "późne big brothery", kreowanie się na celebrytę, prowincjonalny image, romanse z Jolą R.... itp - może po prostu szuka miejsca dla siebie w show biznesie, ale zapowiadał się na pewno na więcej niż osiągnął, szkoda, ale moim zdaniem zmarnowany aktor

Darioso

Zmarnowany aktor, fakt , czytałam gdzieś wywiad , że po Wilkach nie dostawał propozycji , ale świetnie się zapowiadał szkoda ....

nathalie34

Ale to jest właśnie dziwne, dlaczego tych propozycji nie dostawał. Milowicz tam zagrał ogon, a potem był już wszędzie, a Jakimowicz odwrotnie - pokazał się z dobrej strony i... cisza

Darioso

Aktorzyna żaden z niego wiec jak karierę mógł zrobić?

czarna63

Każda chyba byłaby lepsza od tego lizusostwa teraz:)

Darioso

Idzie z "duchem czasu"... tandeta jest teraz najbardziej w cenie, jakieś trybsony, warsawshory i inne g... maja największa ogladalnosć

Frau_Elsa

niestety możliwe

Darioso

Z czegos musi zyc . Zrozum go .

maciekb80

Wiem, ale może gdyby "zszedł" na ziemię i wołał normalne stawki, to częściej by grał. A słyszałem, że on się wciąż za wielką gwiazdę uważa i woła dużą kasę, a powiedzmy sobie szczerze, wielki aktor to nie jest. Nie wiem ile w tym prawdy, ale jak to mówią, w każdej plotce trochę jej jest

Darioso

Gdyby sie uwazal za "wielką gwiazde" nie wystapilby w B.B . W wyksztalcenie tez nie zainwestowal to i ogolem wyparowal .

maciekb80

Ale wiesz, on był chyba w BB VIP:) Więc wiesz... ale użyłeś dobrego określenia, wyparował...:) Trafne!

Darioso

B.B czy B.B "Vip" ( choc jesli to są vipy to wyznajemy dwie rozne definicje tego slowa) to jeden .... I tu piorą brudy na antenie i tu . A to juz jest ponizej godnosci .

maciekb80

Dokładnie. Duuużo poniżej, masakra

kipiwoda

No właśnie
Czy takie gwiazdy jak Irena santor, Alicja Majewska, Michał Bajor , Dymna, Trela itd poszliby do czegoś takiego jak B.B "Vip"? Za zadne skarby, bo dla nich prywatność nie jest na sprzedaz. To są osoby znane z tego co prezentują zawodowo i z tego są oceniani A nie z pokazywania wymiocin na antenie jak ten cały naturszczyk Jakimowicz. To jest osoba która gdyby była stabilna finansowo to nie pozwoliłaby sobie na znalezie sie w śród "Vipow " których nikt przed programem tak właściwie nie znał.

maciekb80

No właśnie... słowo "gwiazda" mocno się ostatnio zdewaluowało

kipiwoda

Celebryta to chyba dla niego nobilitacja A co dopiero gwiazda. Oglądając "taniec z gwiazdami " mam wrażenie że tam znani to są tylko tancerze A nie osoby w charakterze "gwiazdy"

maciekb80

A to wyjąłeś mi z ust, nawet w poprzednim poście chciałem o tym wspomnieć. Taniec z nonejmami - takie określenia by bardziej pasowało

kipiwoda

Mocno się spisuarzył

giovanni50

Dosłownie do obrzydzenia. K... nie mogę na niego patrzeć. Z tą "ogórkową" lizusy takie, że żołądek się wywraca

kipiwoda

Pełna zgoda!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones