Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz-Kriegl

4,1
4 069 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jarosław Jakimowicz

w młodych wilkach był młodym playboyem , gdzie wszystkie panny na jego widok miały mokro w
majtkach. nawet pomimo drewnianego aktorstwa, z taką gębą powinien osiągnąć zdecydowanie
więcej

BlackShit

Dokładnie podzielam wypowiedź, chociaż mam wrażenie że szło z niego więcej wykrzesać niż te drewniane aktorstwo.
Myślę że mogł poprawnie grać i odnosić sukcesy ... niestety gdzieś uciekły wcześniejsze szanse a może obrósł w piórka i nie zaczął pracować nad warsztatem ? nie bardzo wiadomo.
Jak go zobaczyłam w filmie ''Job'' jako ...kierowcę... to to było przerażające. Już nie wspominając o epizodach z Jolą Rutowicz.

BlackShit

Nie zainwestowal w wyksztalcenie a wystep w " Big brother" byl gwozdziem do trumny .

maciekb80

Nie sądze, że wykształcenie tutaj miało znaczenie. Poprostu kolo jest tak drewniany, sztuczny na ekranie, że bracia mroczek to przy nim Deniro i Pacino.

penetrator1981

Co fakt to fakt . Moze to co powiem (napisze) zabrzmi dziwnie ale Mroczki w serialu sprawdzają sie o wiele lepiej niz Olbrychski czy Zebrowski ktorzy nie potrafią grac naturalnie tylko z tą ich teatralną manierą a to dobrze o nich nie swiadczy .

maciekb80

I tutaj się z Tobą zgadzam w 100% choć przyznam, że nie wiem jak gra w serialach Żebrowski bo nie oglądam natomiast Olbrychski wg. mnie jest kiepskim aktorem. Z powodu takiego jaki nadmieniłeś mianowicie Olbrychski przerysowuje swoje role i niestety efekt odwrotny od zamierzonego, jest sztucznie. Moim zdaniem dobry aktor jest wtedy kiedy patrzysz na film czy sztukę i czujesz się jakbyś miał okno na tamten świat, który dobrze Cię oszukuje i stwarza iluzje prawdziwego. Takich polskich "wieszczów" drewniaków jest więcej.

penetrator1981

Takiej głupoty dawno nie czytałem. Olbrychski w wielu rolach filmowych np. w wielkich produkcjach to aktor wybitny. A i role na poczatku kariery też udane. Więc gościu nie popisuj się bo grzęźniesz w niewiedzy.

Janusz_Marcinow

Pełna zgoda!

Janusz_Marcinow

Pełna zgoda!

Janusz_Marcinow

Pełna zgoda. Ci ludzie chyba nie wiedza co wypisują?

maciekb80

Jezuuu co za bzdura!

czarna63

Cicho bądź keczeńcu

penetrator1981

Złota Malina dla niego byłaby niezłym osiągnięciem,aktorsko tragedia.Po za aktorstwem chyba też nic do zaoferowania nie ma.Dla mnie zupełny nikt.

penetrator1981

To wyobraź sobie mroczków w rolach wyżej wymienionych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BlackShit

Przecież on w wieku 30 lat wyglądał jak 50 latek po botoxie XD

BlackShit

Słyszałem, że On na castingi nie chce chodzić, bo tam kandydatów do roli obrażają. Jeżeli tak, to go rozumiem. Ja też nie chciałbym, aby mnie obrażano.

BlackShit

Osiągnął najwięcej, co mógł osiągnąć. Stał się pupilkiem bulteriera i antka.

BlackShit

Bzdura większości lasek podobał się Piotr Szwed. A nie ten lamus. Zapytaj kobiet , które wtedy były nastolatkami.

kylma111

One już dawno nastolatkami nie są. Ale gościu ma jakąś posadę w TVP i występuje z Ogórek z którą łączy go też jakiś romans. Gościu wie gdzie się kręcić nie ważne jak ważne że do przodu.

ChubakaCieLubi

Prawda. Tez wolałam Szwedesa..

kylma111

Prawda

BlackShit

moim zdaniem z taka autobiografia, jaka sie czyta na wikipedii, i tak osiagnal sporo…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones