Jason ClarkeI

7,6
27 021 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Clarke

Facet ma po 40 i dopiero jakos tera zaczyna grać w filmach i to nier byle jakich i be byle u kogo z kim, sa role 2 planu ale za niedługo może zostać jego mistrzem jak Shannon czy Busceni, aż dostanie szanse w której bedzie gwiazdą.

Wróg Publiczny, Wróg nr.1, Lawless, Wall Street 2, Texas - Pola Śmierci, Trust, a za niedługo Świat w płomieniach i Wielki Gabsy, które juzwchodzą do kin.
Facet rozpędził swoja kareiere którąś z ról w serialach w których grywał, tak większość ostatnio robi kareiere często przypominając o sobie.

SlimShady85

Zapomniales dodac swietna EWOLUCJE PLANETY MALPY w ktorej ma wazna role... No i nie zapominajmy ze latem 2015 ujzymy go w TERMINATORZE5 jako JOHNA CONNORA...

SlimShady85

Nagroda: Złoty Bubel za bełkot dnia

SlimShady85

SKŁADNIA. POZDRO POĆWICZ

SlimShady85

może i chaotycznie ale słusznie, wczoraj ogladałam go w Ewolucji planety małp, podobał mi sie tam na tyle że sięgnełam natychmiast po Zero Dark Thirty, w tym drugim filmie jego i tylko jego jest pierwsze 40-45minut, kapitalna rola. Ciekawa kariera, która faktycznie zaczeła się na dobre po 40, w sumie rzadkość, czekam na Everest. Swoją drogą gość ma strasznie dziwą twarz, raz wydaje się niemal przystojy czasem absolutnie brzydki, fajna plastyczna facjata. Przypomniało mi się że dawno dawno temu widziałam go w fimie Gra zmysłów, tam też był niezły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones