Javier Bardem

Javier Ángel Encinas Bardem

8,5
48 728 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Javier Bardem

http://www.filmweb.pl/person/Jeffrey+Dean+Morgan-55808

krisimovie

Kiedyś widziałem Jeffrey Deena Morgana w Strażniku Teksasu to myślałem że to Javier Bardem.

krisimovie

Oj jest, szczegolnie w TWD

krisimovie

Fakt. Kiedyś myślałem,że to ta sama osoba... Ale w "To Nie Jest Kraj..." ma zajebisty fryz :) W ogóle ,pasuje mu ta rola zakapiora bez skrupułów

krisimovie

to jest nic, napisałem już post, ale tu odpowiem również.. gdy był dzieckiem nazywał się Sławomir Wronka .. jest na filmwebie

krisimovie

Gdyby nie internet myślałbym że to jeden i ten sam aktor, a nie dwóch kompletnie nie spokrewnionych aktorów.

krisimovie

kiedyś myślałam, że ich jest jeden. wielka kłótnia z mężem była o to bo przecież widzę że to Javier a on mi śmie wpierać, że nie on! Teraz przecież, się nie przyznam, że miał rację! cholera!

krisimovie

Dokładnie, może powinien dołączyć do obsady The Walking Dead i zagrał by brata Negana. ;)

krisimovie

Myśle że największe podobieństwo Bardema zachodzi w przypadku polskiego aktora Pawła Unruga. Dla mnie to wypisz-wymaluj (np.scena z Czterdziestolatka, jak Stefan omyłkowo wzięty za pracownika administracji zostaje obity przez sąsiada-Władeczka)

krisimovie

Mi bardziej podoba się Jeffrey

użytkownik usunięty
krisimovie

Chyba raczej on do Morgana lol, przecież jest młodszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones