Jeffrey WrightI

7,5
27 368 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeffrey Wright

Nie czytałem książki. Ale tak postac.... jak i aktor, okropnie mi się spodobali. Żałuję że mało
miejsca było poświecone tej postaci... może w kolejnej częsci. A Wam jak się spodobał? ;)

Ps. No czyż to nie piękne? ;)
http://esg6rzdhdg9i115s.zippykid.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2013/11/movie s-the-
hunger-games-catching-fire-jeffrey-wright-beetee.jpg

Latajacy_Holender

Wiesz, w następnej części, będzie go bardzo dużo, bo będzie tworzył technologiczne rzeczy dla rebeliantów, bd się włamywałdo systemów Kapitolu, i zresztą to być może z jego winy umarłą [[[SPOILER]]] Prim. Beetee, to moja ulubiona postać :) Więc napewno zobaczymy go w następnych częściach, bo w książkach sporo go było ;)

filmowy_laufer

SPOILER Prim nie umarła z powodu Beetee. Zabiła ją Coin, użyła tylko sposobu wymyślonego przez niego. To nie jego wina.

Irma100

To w takim razie czemu wszyscy oskarżają Gale'a? :P

filmowy_laufer

Bo Gale był za takimi rozwiązaniami, jakie zastosowała Coin wobec prim, tyle, że on chciał je stosować na sprzymierzeńcach Kapitolu. Katniss uważała to za nieludzkie, ale Coin podchwyciła pomysł. Tak ja to rozumiem, ale przyznaję, że ksiązkę czytałam dawno (muszę do niej wrócić).

Irma100

I w tym jak pamiętam był również Beetee.

filmowy_laufer

No tak. Ale moim zdaniem to nie była wina ani Gale'a, ani Beetee'ego. Przecież wynalazca dynamitu, Nobel, nie był winien śmierci ludzi, którzy zginęli na skutek wybuchu dynamitu. Tak samo oni nie ponoszą winy za śmierć Prim. Ponosi ją w całości Alma, która wykorzystała pomysł Gale'a i Beetee'ego dla swoich popapranych celów politycznych (wiemy zresztą,jak jej się to "opłaciło").

Inną sprawą jest, czy ten pomysł był etyczny przy zastosowaniu go do zwalczania wrogów. Racje mogą być różne.

Irma100

Ja uważam że jej nie zabili (wiem sprzeczne z tamtą wypowiedzią, ale dawno ją pisałem i teraz mam inny rzut oka na tą sprawę), tylko jak mówisz wymyślili pomysł z tym :)

filmowy_laufer

Tak, chociaż to nie umniejsza przykrości z powodu tego, kim naprawdę okazał się być Gale - być może sprawnym dowódcą i przedsiębiorczym człowiekiem, ale na pewno niewartym Katniss (a nie lubię jej, więc to dodatkowa obelga :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones