Jennifer CarpenterIII

Jennifer Leann Carpenter

7,9
8 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Carpenter

Czemu wszelkie komentarze na jej temat na tej stronie dotyczą jej wyglądu, a nikt nie wypowiada się o jej aktorstwie? Jakby ludzie tego nie dostrzegali. A moim zdaniem ona jest naprawdę dobra aktorką. Świetnie zagrała złożoną postać Debry.

martoos16

Właśnie oglądam ją w Brawl in Cell 99 i o ile w Dexterze wyglądała zgrabnie, z fajną figurą, mimo, że osobiście mi się nie podobała, to teraz wygląda tragicznie - jest tak chuda, że zajrzałem tutaj zobaczyć, czy nie jest na coś chora czasem. Musiała by chyba z 10kg przytyć żeby wyglądać jak w Dexter. Masakra

martoos16

Polskie dziewczyny są najpiękniejsze na świecie, a polscy mężczyźni najprzystojniejsi, dlatego tak lubią oceniać wygląd innych. Co do aktorstwa, w Dexterze po prostu trafiła w rolę, jakby była jakąś nadzwyczajną aktorką, grałaby więcej w lepszych produkcjach.

martoos16

na filmwebie to normalne, aktor jest utalentowany a aktorka "śliczna"

Jakasakatakamaka

Nie tylko na Filmwebie :(

użytkownik usunięty
martoos16

Bo aktorką to ona jest beznadziejną. To chociaż o jej dupie można pogadać.

martoos16

bo to kobieta, ona nie ma aktorzyć tylko ładnie wyglądać, Nie jest jakaś super ładna ale ma taką dziwna mordke, ze jest ładna przez to i tyle

martoos16

To jest aktorka i od niej wymagają jak ma przybrać postać która ma grać... Ja zgadzam się z Martą jest bardzo dobra umie się odnaleźć w swojej roli ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones