Jennifer GarnerI

Jennifer Anne Garner

7,2
17 427 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Garner

Wybitną aktorką,to i może ona nie jest,ale ja uwielbiam na nią patrzeć na ekranie.Ma taki typowy "amerykański" typ urody,przynajmniej mi się tak kojarzy.Uwielbiam jej rysy twarzy.Co do filmów w jakich ją widziałem,to 3 uważam za naprawdę dobre kino - "Witaj w klubie" i "Było sobie kłamstwo" i "Złap mnie jeśli potrafisz"

kleju30

Są gusta i guściska jak dla mnie elektra powinna być bardziej zniewalająca a ona nic takiego nie ma.

kleju30

fajnie jeszcze grała w serialu Alias

kleju30

Podobna do Hillary Swank

użytkownik usunięty
kleju30

Że co? Nie ma czegoś takiego jak amerykański typ urody, chyba że mówisz o rdzennych Amerykanach, których już prawie nie ma. Ameryka to zlepek tych co im się nie podobało w Europie, plus trochę genów czarnoli co ich w galerach niewolniczych na plantacje bawełny pozwozwili. Amerykański typ urody, lol.

użytkownik usunięty

*pozwozili Niemniej ubaw po pachy istny, amerykański typ urody. :D

Musze sie zgodzic ze to jest typowy Amerykanski wuglad czyli operacje plastyczne skad ta moda przyszla ze stanow ma zrobione usta twarz (kosci policzkowe) i kto wie co jeszcze!

Jest podkrecony typ urody operacjami plastycznymi!Dlatego tak sie jej kojarzy jako “amerykanski typ urody” czyli operacje plastycjne enchancement sztuczny usta policzki wokol oczu itd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones