Jessica Chastain

Jessica Michelle Chastain

8,3
48 279 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Chastain

jest przepiękna, naturalna, nie jest w żaden sposób zmanierowana i przyjemnie ogląda się ją na ekranie. chciałabym tak wyglądać :D a na razie jedyne co mamy wspólnego to kolor włosów.

karolajn666

Mój antyideał. Co nie znaczy, że zacznę obrażać wszystkich na około, łącznie z tą panią. Wygląd wyglądem, rude włosy podobają mi się jeno ciemne, a jej twarz, no cóż, mnie kojarzy się z kaczym dziobem. Aktorstwo jej też mi nie podchodzi, bo w tym w czym ją widziałam, były to role nie zagrane, a przeaktorzone. Ale nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, więc nie chcę orzekać, czy ma talent czy nie. Z jakiegoś powodu musiała dostawać angaże. Za to świetnie wypowiada się na panelach i wywiadach, ma ładny uśmiech i jest sympatyczna. Nieźle wypadła w Crimson Peak, ale Wasikowska błysnęła bardziej i przyćmiła ją, mimo, że postać Jessici miała być z założenia bardziej wyrazista.

Kij_z_tym

Wydaje mi się że skoro dostaje angaże do tak różnorodnych filmów to chyba coś znaczy :) Dla porównania Jennifer Lawrence po otrzymaniu Oskara w 2013 (btw walczyła wtedy z Jessicą) osiadła na laurach-została na Igrzyskach oraz X-menie...Bardzo słabo.Nie oceniam ich urody ale aktorsko Jessica zdobywa swoje wyżyny a przy tym jest naturalnie sympatyczna :)

Kij_z_tym

Wydaje mi się że skoro dostaje angaże do tak różnorodnych filmów to chyba coś znaczy :) Dla porównania Jennifer Lawrence po otrzymaniu Oskara w 2013 (btw walczyła wtedy z Jessicą) osiadła na laurach-została na Igrzyskach oraz X-menie...Bardzo słabo.Nie oceniam ich urody ale aktorsko Jessica zdobywa swoje wyżyny a przy tym jest naturalnie sympatyczna :)

Kij_z_tym

Oczywiście, że Maja zgarnęła Jej pierwszy plan

karolajn666

Ona rzeczywiście jest ruda? Magiczna kobieta. Przyciąga uwagę swą urodą. Nie będę ukrywać, ze mnie kręci. Niestety, mam słabość do rudych przez co obrywam od mojej...

SatineNic

Tak:) tu opowiada o swoich włosach xd

http://www.instyle.com/news/jessica-chastain-her-famous-red-hair-it-became-badge -honor

użytkownik usunięty
karolajn666

Widać wegańska dieta jej sprzyja :) Zawsze wygląda świeżo i pięknie. I zdaje się nie potrzebuje makijażu, aby wyglądać atrakcyjnie.

o, ja tez wege ;D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lachim_fw

Oj, biedny kolega już się podjarał, to ja uświadomię że współcześnie kobiety malują sobie brwi i barwią np. henną. A co do naturalnie rudych-nawet u nich kolor włosów w różnych miejscach na ciele jest inny, nawet gdzie indziej czyli...pod pachą :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lachim_fw

Ojj rzeczywiście, duże doświadczenie, zapewne co noc obracasz w łóżku rudowłosą kobietę :D Ale idź gdzie indziej informować o swoim podnieceniu, od tego są inne fora. Tutaj sensacji nie zrobisz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
karolajn666

Jeśli masz jej kolor włosów, to dla mnie masz na wejściu 50% jej wdzięku, reszta w Twoich rękach :)

karolajn666

Bardzo ciekawa, oryginalna uroda. Co do naturalności skończyłam właśnie oglądanie filmu z 2011 roku i nagle taka refleksja, że aktorka mi przypomina Miss Sloane, jednakże ostania ma ładniejsze rysy, pełniejsze usta. Być może poprawki były w urodzie, ale na pewno na korzyść i ze smakiem, więc zdecydowanie efekt końcowy nawet ładniejszy od naturalnego.

angelic.a

Ale Chastain grała główną rolę w Miss Sloane...? Napisz jakoś poprawniej bo nie łapię sensu.

whitestripes_333

W ostatnim czasie obejrzałam dwa filmy z tą aktorką: najpierw "Miss Sloane" z 2016 r., parę dni później: "Take Shelter" z 2011 r. W pierwszym z wymienionych zaciekawiła mnie odtwórczyni głównej roli, zatem przeczytałam podstawowe o niej informacje, w drugim - początkowo nie sprawdziłam obsady aktorskiej. Po jakiś czasie uświadomiłam sobie, że aktorka z "Take shelter" i z "Miss Sloane" to jedna i ta sama osoba. Pomimo jej charakterystycznej urody nie rozpoznałam jej w "Take shelter". Być może jej uroda ewoluowała, być może została z czasem uwydatniona. W filmie z 2011 r. Chastain wyglądała naturalnie, ciekawie, ale - według mojej opinii - raczej trudno stwierdzić, że pięknie, na pewno bardzo naturalnie. W "Miss Sloane" była przepiękna, olśniewająca, wydawała się być ideałem kobiecej urody. Wystarczająco poprawnie, czy postarać się o hiperpoprawność?

angelic.a

Tak, wystarczająco po polsku aby zrozumieć. A jeśli chodzi o urodę-być może poprawki były, gdzieś czytałam plotki że jej nos był poprawiany ale charakteryzacja to potęga i też robi swoje.

użytkownik usunięty
karolajn666

Każda ruda i piegowata dziewczyna jest piękna. Jessica jest śliczna. Ma fantastyczne piegi na buzi, dekolcie i ramionach, a nawet nieco na kolanach, jak widać na zdjęciach w necie. Zjawiskowa, piękna, seksowna kobieta.

karolajn666

nie jest brzydka ale właśnie sprawia wrażenie jakieś takiej zmanierowanej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones