Joanna Kulig

7,7
27 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Kulig

A przecież aktor powinien umieć ładnie i zrozumiale mówić. Uroda prosta, ale charakterystyczna do niektórych ról

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
isleena

ale w przeciwieństwie coś osiągnęła w życiu, jest na filmwebie, a Ty zajmujesz sie tylko krytykowaniem! Jest rewelacyjna, ładna, otwarta, zdolna. W sponsoringu była niezła:) Przykry to jest hejt, gdy samemu nie robi sie nic

supermarioktos

Nie żyjemy chyba w Orwellowskim świecie, gdzie każdy musi być zadowolony ze wszystkiego i wszystkich. To już nie wolno mieć swoich sympatii i antypatii?

isleena

Jesteś przykra i zazdrosna to fakt

isleena

"Ona cała jest straszna i..." i po tym przestałem te wypociny czytać.

isleena

Musisz być wyjątkowym maszkaronem, a zarazem jedną, wielką, kroczącą życiową porażką.

Max66

dokładnie....... człowiek bez kompleksów nigdy by się tak o innym człowieku nie wypowiedział.

babariba

To znaczy, że ludzie z kompleksami widzą realia a tym bez kompleksów wszystko się podoba?

Max66

Twoja wypowiedź jest idealnym przykładem czystego hejtu. Ja wyraziłam opinię o przymiocie danej przedstawicielki zawodu, w którym m.in słowo mówione jest narzędziem pracy i dykcja jest pożądana. Mam prawo wyrażać opinie nie tylko pełne zachwytów, ale również krytyczne. A Twoje nazywanie MASZKARONEM jest po prostu niekonstruktywnym hejtem.

Motyl_Kobieta

Chyba masz problem z układem odpowiedzi na forum.
Mój, jak to nazywasz "hejt", nie odnosił się do Ciebie, tylko był reakcją na bardzo chamski wpis użytkowniczki o ksywce isleena (w nagłówku jest napisane "w odpowiedzi na post: isleena"), który zresztą już został przez kogoś zgłoszony (nie mam z tym podkablowaniem nic wspólnego - wolę, gdy powód odpowiedzi jest widoczny). Nie częstuję nikogo takimi epitetami, jeśli ta osoba nie poprosi o to sama, przez popisanie się agresją, buractwem i chamstwem.
Twoja wypowiedź nie była ani agresywna ani chamska, więc nie miałem powodu, by Cię atakować.
Podobnie - supermarioktos, czy sa444 również odpisywały buraczycy isleenie.

isleena

Jest piękna i utalentowana. Miło ogląda się ją na ekranie:)

Motyl_Kobieta

To chyba taki trend, zapoczątkowny przez Romę Gąsiorowską.

cherrylady_77

Akurat do J.Kulig nie mam zastrzeżeń, jeśli chodzi o dykcję, lubię jej charakterystyczny głos, ale Roma Gąsiorowska rzeczywiście mówi czasami niewyraźnie,jak dla mnie. Podobnie zresztą jak Julia Kijowska. Wszystkie lubię oglądać, bo mają niebanalną urodę i są utalentowane.Radzą sobie i w serialach, i na dużym ekranie.

mulanowska

Fakt, do dykcji Joanny nie ma o co się przyczepić. To jakieś brednie powielane przez trolle.
Inaczej jest z Julią a zwłaszcza z Romą - one mają wadę wymowy, ale zgodzę się, że można mimo to je lubić.

Motyl_Kobieta

pięknie śpiewa, genialnie gra, nie jest kanonem piękna, który obecnie panuje - ma swoją osobowość. Jest prawdziwa, genialna i mega zdolna kobieta.

Motyl_Kobieta

nie śmiem oceniać jej aktorstwa ale ściska mnie jak czytam zachwyty nad jej rzekomą urodą, bo dla mnie ona jest pospolita straszliwie, żeby nie powiedzieć że wyjątkowo nieładna, zwłaszcza bez filmowego majkapu.

Annash

No i jesteś teraz hejterem, bo dzisiaj można tylko i wyłącznie wyrażać opinie pozytywne i zachwyty. Wszelkie objawy krytyki są mową nienawiści, trollingiem, hejtem i oznaką nieudanego życia i związanej w tym zazdrości. Nie może Ci się coś nie podobać i musisz wprost piać zachwytu nad przeciętnością, czy nawet miernotą.

Motyl_Kobieta

Oj tam, oj tam, zaraz hejterem.
Ale czy nie groteskowe jest, że osoba, którą ściska, gdy czyta: "zachwyty nad jej rzekomą urodą, bo dla mnie ona jest pospolita straszliwie, żeby nie powiedzieć że wyjątkowo nieładna" jednocześnie pośrednio wyraża zachwyt nad rzekomą urodą (niewątpliwie utalentowanego, aczkolwiek niezbyt atrakcyjnego) aktora, którego zdjęcie umieszcza w swoim awatarze? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones