Joaquin Phoenix

Joaquin Rafael Bottom

9,1
101 558 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joaquin Phoenix
Funak

Oł je! Najlepszy (i najseksowniejszy :P)

kaja84

Ja jestem najseksowniejszy - Joaquin może być ewentualnie najładniejszy (ja jestem najprzystojniejszy)
~Jason Statham

Funak

Na chwilę obecną ulubiony i najlepszy :) Mam wrażenie że jego seksowność potęguje ogromny talent który posiada-jestem w trakcie maratonu filmów z jego udziałem i nie mam słów...nawet w mega słabym Walk the line zagrał tak dobrze Casha że nikt inny lepiej by tego nie zrobił :)

whitestripes_333

Ja właśnie jestem po "Osadzie", któryś raz z kolei, no po prostu mistrz :) Za Inherent Vice mam nadzieję, że zdobędzie "tego" Oscara. ;)

Funak

Osada jest dobra ale na mnie nie robi już takiego wrażenia jak wtedy, gdy widziałam ją za pierwszym razem :) Natomiast wieczorna scena na werandzie (Bryce & Joaquin) to chyba jedna z najpiękniejszych jakie widziałam w filmach...Również czekam na Inherent Vice!

whitestripes_333

Jestem wielką fanką gościa i obejrzałam wszystkie filmy po kilka razy i niestety uważam, że Osada to gniot jakich mało. Raczej niechlubna pozycja w jego filmografii. Prawie tak zła jak "It's All About Love" XD
Moim nowym ulubionym filmem z nim jest teraz ONA. <3

kaja84

"Osada" miała klimat, pewnego rodzaju przesłanie. Co się komu podoba - kwestia skrajnie subiektywna, ale wg mnie to świetny film (jeden z niewielu, który oceniłam jako bardzo dobry :)).

Funak

Aż tak, że 'jeden jedyny' to bym nie szalała. Ale któryś z ulubionych.

Funak

To mój ulubiony aktor, zdecydowanie!

Funak

Po Dustinie Hoffmanie, tak!

Funak

nie

Funak

Tak.

Funak

Po Jokerze na pewno, właśnie zaczynam oglądanie filmów z jego udziałem, niektórych ponownie ale też wiele pierwszy raz. Oglądając jego zachowanie na konferencjach i słuchając wypowiedzi mam wrażenie,że jego osobowość ułatwiła mu wejść w postać Jokera. Co do wyglądu - rzeczywiście przystojny choć wydaje się starszym niż ma obecnie.

Funak

No raczej.

Funak

Coś ze składnią nie halo, ale pytanie zrozumiałem. Na pewno w czołówce.

Funak

Jeden z ulubieńszych. Mam nadzieję, że dzięki Jokerowi wypłynie na jeszcze szersze wody i można go będzie częściej oglądać.

bumcykcyk

Szerzej się już chyba nie da

Danio31b

Dokładnie. Jako aktor zdobył już wszystko.

Funak

Najlepszy! Jeden z nielicznych aktorów, który potrafi grać rolę, a nie siebie samego w różnych filmach.

Funak

Oczywiście. Moim zdaniem najlepszy aktor na tej planecie. Szokująco utalentowany.

Funak

nie lubię go. ma peezdovatą twarz i oczy ofiary szkolnej przemocy

Ush

trochę prawda:)

Funak

Dobry, ale normalny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones