Joe WrightIV

7,4
2 059 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Joe Wright

Nic tylko podziękować.

użytkownik usunięty

Za jeden z najpiękniejszych filmów świata- Pokutę. Nie ma drugiego tak pięknego filmu. Dziękuję.

cieszę się, że ktoś oprócz mnie ma tak dobre mniemanie o Pokucie :) Jest to film, który chwyta mnie za serce za każdym razem, kiedy go oglądam. Aktorzy grają perfekcyjnie, klimat jest idealny, historia smutna muzyka wprost genialna.

Zielony Balonik

genialny film !!

mrs robinson

TAK !!!!! "POKUTA" !!!!!! uwielbiam tą powieść i Keirę. Mam też "Pokutę" Ian Mcewan'a.

nathalie.de

Ja kupiłem zarówno film, jak i książkę, audiobook i OST z filmu. I kto mi podskoczy?! :) Książkę znam na pamięć, tak jak i film. Muzyki słucham w przerwach w Czyżykiewiczu. YEAH!

A ja dziękuje za Dumę i uprzedzenie <3

KITARZYNA

Jeden i drugi jest genialny, choć też wolę dumę. Muzyka w jednym i drugim jest genialna.

Zdecydowanie jestem ZA!

Dokładam się do podziękowań za ekranizację " Pokuty", która podbiła moje serce i teraz z niecierpliwością czekam na zamówioną przesyłkę z filmem. Jakiś czas temu zabrałem się za oglądanie " Hanny" ze względu na osobę reżysera jak i występ Saoirse Ronan, ale tym razem produkcja Anglika mimo pewnych plusów nie zrobiła na mnie, aż tak wielkiego wrażenia jak " Pokuta"... może " Duma i uprzedzenie" oraz " Anna Karenina" będą lepsze?

"Pokuta" i "Duma i uprzedzenie" JW to jedne z moich ulubionych filmów ;). Mega!

Pokuta to tak głupi film , że baby chyba nie znaja innych melodramatów. Anna Karenina sto razy lepsza.

guga_buzka

"Pokuty" nie oglądałam, ale za "Dumę i uprzedzenie" podziękowania należą mu się na pewno. "Anna Karenina" i "Hanna" to też dobre filmy, ale "Duma" to, jak dotąd, najlepsza jego produkcja, jaką widziałam <3

gogo224

Wolę ''Zakochana Jane'' jeśli chodzi o te klimaty. i podobał mi się "Księżna'' jeśłi chodzi o Keire.

guga_buzka

"Zakochana Jane" to też piękny film, ale wcześniej miałam na myśli tylko filmy w reżyserii Wrighta ;)

gogo224

on nie zrobil za wiele filmów.. dlatego Duma wygrywa :)

Po kolejnym seansie u mnie zmiana z 8 na 10-tkę jednak. Najpiękniejszy melodramat na świecie. Dzieło doskonałe. Cieszę się, że Wright robi tak mało filmów, całe skupienie jest potem widoczne na ekranie.

A ja go uwielbiam za zatrudnianie Keiry do głównych ról. Ona jest genialna w filmach kostiumowych - "Duma i uprzedzenie", "Księżna", "Pokuta" to jej najlepsze role. Przez "Anne Karaninę" nie przebrnęłam. Denerwuje mnie jego teatralność. Szkoda, że im nowsze filmy tym słabsze. Zobaczyłabym z chęcią coś na poziomie " Pokuty" i " DiU".

"Pokuta" to pierwszy "dorosły" film na jaki świadomie poszłam do kina te 11 lat temu. Od niego zaczęła się moja miłość do Jamesa McAvoy`a a do filmu wracam regularnie co jakiś czas. Jest genialny, racja :)

whitestripes_333

O James McAvoy doskonały zawsze i wszędzie ♡.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones