John Boyega

John Adedayo Adegboyega

6,6
16 400 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Boyega

Dawno nie widziałem bardziej sztucznej gry! Po co oni go brali!? Normalnie tragedia liczyłem na dobry film a tu ten typ!

użytkownik usunięty
Dawid2910

Mam nadzieję że w następnej części szlag go trafi w pierwszych minutach ,bo inaczej położy następny film.
Pierwszy lepszy chłopak z getta zagrałby lepiej od tego głąba.

Ryzykujesz tym że rzucą się na ciebie zwolennicy multikulti.

użytkownik usunięty
Dawid2910

Wzięli go bo najwyraźniej najlepiej wypadł na castingu, więc odczep się od niego, moim zdaniem wypadł bardzo dobrze

Rozczaruje cię nie dlatego, musieli mieć murzyna w obsadzie i akurat padło na niego. Przykre że tak teraz tworzy się filmy ;/

użytkownik usunięty
ElTabasco

strasznie głupie rozumowanie

użytkownik usunięty
ElTabasco

Usuń konto.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ElTabasco

Masz rację

Wygląda jak brązowy kloc z minecrafta. Kolor skóry nie ma tu nic do rzeczy. Po prostu jest brzydki.

FoxMurder

Brzydki bohater byłby atutem w filmie. Ale on wcale nie jest brzydki.

Lucas207

Jest klocowaty. I co najwyżej średni. Mi nie podszedł.

FoxMurder

To chyba dobrze. Spocony, dyszący, przepraszam za wyrażenie drętwy "kloc" biegający nerwowo bez celu po ekranie, nie radzący sobie ze światem wokół - to akurat dobre posunięcie, które się udało. Człowiek który miał pecha i znalazł się w niewłaściwym miejscu. To dobry pomysł na film i wyszło autentycznie.

Lucas207

Przez pierwszą połowę filmu cały czas wkurzająco dyszał, przecież to nie jest normalne :)

gortat

Tylko że on wtedy cały czas biegał, to nic dziwnego że zadyszki dostał :)

Lucas207

Wiem, wiem, tylko, że nie chciałem tego non-stop słyszeć :)

Lucas207

Brzydki czy nie, ale kompletnie do roli nie pasuje, to jest najważniejsza sprawa:)

FoxMurder

Właśnie. wyglądał jak goguś z Bronxu, który grał w jakimś filmie o murzyńskiej dzielnicy i przypadkiem zaplątął się na plan "Gwiezdnych wojen"

Moim zdaniem też wypadł bardzo dobrze. Wogóle nie jestem fanem "Star Wars" a jestem mile zaskoczony tą nową odsłoną. Moim zdaniem wszyscy się spisali dlatego film wg. mnie nie odstaje od reszty SW.

Dawid2910

Te teksty, co to ma być? Ta sztuczna gra? Ciekawe kto porowadził ten castnig no nie dało się tego oglądać. Widziałem już krzyk i myślałem że nic mnie nie przerazi ale ten typ spieprzył mi film na który tak bardzo czekałem ...

Dawid2910

E tam. Na ekranie było widać prawdziwą chemię. Coś się działo. Dwie osoby - chłopak i dziewczyna. Dwa charaktery, dwie historie. Jedna przygoda.

Dawid2910

Mi tam się bardzo podobał, mimo tego, że przed premierą w niego nie wierzyłem. Dla mnie jego gra aktorska była bardzo oryginalna.

Dawid2910

Moim zdaniem dobrze zagrał Finna.

użytkownik usunięty
Dawid2910

Sztucznej ?! Gdzie on niby wypadł sztucznie ? Mam wrażenie że ludzie którzy tak mówią nie mają zielonego pojęcia jak odróżnić złą grę aktorską od dobrej...

użytkownik usunięty
Dawid2910

On by sie sprawdził w roli Jabby może.

Dobre!

Dawid2910

Dokładnie. Jedna "nie ta gęba" i cały czas już wszystko człowieka irytuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones