John Krasinski

John Burke Krasinski

8,3
20 763 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Krasinski

dziwna sprawa, ale spotkałam go dzisiaj na starówce w Warszawie, i jest niesamowicie przystojny ... nawet bardziej niż w filmach i jest strasznie miły:D szkoda tylko, że nie zrobiłam sobie z nim zdjęcia...

amb05

i ma baardzo ładną żonę ;)

Deloranda

tak, to prawda, aczkolwiek, nie umniejsza to jego uroku

amb05

on zna polski?

TrafionaPanna

nie, niestety nie zna, chociaż może się uczy

amb05

I potwierdza sie to co pisalem w innym poscie ze TAKI Z NIEGO POLAK JAK Z KOZIEJ DU...Y TRABKA... Urodzil sie w USA jest RODOWITYM AMERYKANINEM a fakt ze nie zna wcale jezyka swych krewnych swiadczy o tym jak gleboko w du...e ma kraj swej rodziny... A wy sie nad nim spuszczacie...

punisher822_filmweb

nie no... ale kto powiedział, że Polak? jedyne o czym mówiłyśmy to to, że to miły człowiek

punisher822_filmweb

Gdybym ja urodziła się w innym kraju to też pewnie nie chciałoby mi się uczyć polskiego zwłaszcza, że to trudny język, a jest mało przydatny, bo chyba tylko w Polsce się nim ludzie posługują, więc po co?

chromczan_fw

LOL i pisze to Polka? :P
Z szacunku do własnych korzeni/pochodzenia?
Z chęci poznania języka rodziców/rodzica?
Żeby porozumieć się z dziadkami (jeśli żyją i zostali w ojczyźnie)?
Żeby znać "dziwy" język?
itp.

pixi222

No cóż, ja nie czuję się z Polską (ani z żadnym innym krajem) jakoś związana. Bo niby czemu? Tylko dlatego, że tu przyszłam na świat i mieszkam, bo nie mam jak na razie wyboru? Zdecydowanie wolałabym mówić po angielsku i gdybym mogła wybrać to urodziłabym się i mieszkała w USA.

chromczan_fw

Dziwię się jedynie, ale O.K. masz prawo myśleć inaczej :-)
PS Idąc w gdybanie też chciałabym urodzić się gdzieś indziej, najlepiej w WB, ale będąc córką imigrantów z Pl i znać ich język obok angielskiego w wykonaniu Brytyjczyków XD, czy w NZ/Skandynawii/Argentynie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
chromczan_fw

A jaki problem się wyprowadzić? Mamy takie czasy że dla chcącego nic trudnego. Będziesz mieć tam dzieci, których nie będziesz musiał uczyć polskiego i za kilkanaście lat będziecie "rdzennymi" Amerykanami.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
chromczan_fw

OK, Julka.

chromczan_fw

Wow. Wstyd tak mowic. Widocznie rodzice popelnili blad w wychowaniu. Jaka Polska by nie byla to ojczyzna. Rodzicow tez bys sobie wybrala innych?lepszych? Lepiej publicznie tak nie mow, bo kazdy z marszu odkryje, ze w glowie wieje ci wiatr.

pixi222

a znasz swoje korzenie dokładnie? bo na 100% nie jesteś "czystej krwi" Polakiem. może się okazać, że daleka rodzina jest z Niemiec, Rosji albo Litwy. uczysz się tych języków?

manowce

Nie jestem Polką zacznijmy i skończmy na tym ;)

pixi222

ale ja nie odpowiadałam na Twoją wiadomość.

manowce

"w odpowiedzi na post: pixi222 | 13 dni temu"
Wygląda na to, że tak ;)
Pozdro

pixi222

a, tak. faktycznie. w każdym razie to, że jesteś Polką czy nie znaczenia większego nie ma. nie ma obowiązku uczenia się języka Twoich przodków. nie wiem, skąd jesteś, ale na pewno nie jesteś 100% Amerykanką, Niemką czy kim tam. więc takie bajdurzenie o "uczeniu się języka z szacunku" włóż między bajki. chyba że nauczyłaś się wszystkich języków, które masz w genach kulturowo, wtedy szacun.

punisher822_filmweb

To co powiesz o 4 milionach Irlandczykach, którzy żyjąc we własnym kraju nie znają ojczystego języka- irlandzkiego?

Konrad992

a Ty znasz śląski?

manowce

A czy śląski jest językiem narodowym Polaków? to gwara nic więcej. Za to język irlandzki powinien być znany każdemu Irlandczykowi...

riddick1981

a Ty znasz staropolski? bo właściwie to jest "język Polaków".

punisher822_filmweb

"Rodowitym amerykaninem"... Znaczy indianin?

Wielet

:D Faktycznie tak jest - rdzenny Amerykanin to Indianin. Jednakże to samo (rodowity) mówi się o Amerykaninie który urodził się w Stanach i miał rodziców którzy urodzili się w Stanach. Prawdziwy Amerykanin to oczywiście Indianin.

nudecroft

Prawdziwy Indianin to oczywiście z Indii.

punisher822_filmweb

A po kiego on ma sie uczyc polskiego ? Do szczescia mu to nie jest potrzebne . Wez sie Ty naucz jezyka z ktorego chleba miec nie bedziesz a dopiero potem nawracaj onnych tumoku .

maciekb80

Ciągnij kiche lamusie. Nie zrozumiałeś ani słowa o czym tu ludzie na forum pisali to się nie udzielaj!!! Jeśli uważasz że język jest tylko potrzebny do zarabiania pieniędzy to świadczy jak pustym bezwartościowym jesteś człowiekiem. Współczuję ci...

punisher822_filmweb

Pocałuj mnie w kant d.py

punisher822_filmweb

Nie dziwię mu się, że "ma w d**ie". A co w tej Polsce mamy takiego, co miałoby go zainteresować? Przecież to prowincja Europy. Poza tym jedyne, co łączy go z naszym smutnym jak p**da krajem, to fakt, że jego ojciec ma polskie korzenie. Ani się tu nie urodził, ani nie mieszkał, pewnie nie ma na miejscu nikogo bliskiego.

MyNameIsDeath

Ciesz się, ze urodziłeś się w Polsce a nie w Pakistanie;)

MyNameIsDeath

Rozumiem, że nie jesteś zasranym hipokrytą i już się dawno wyniosłeś z Polski?

MyNameIsDeath

Smutny to jest twoj brak kultury i szacunku. Prostaku.

punisher822_filmweb

ja piedole janusz uspokuj sie bo grażka zara do ciebie wstanie.. :/

punisher822_filmweb

A na ch.j mu znać polski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones