John SlatteryI

John M. Slattery Jr.

7,4
9 268 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Slattery

strasznie mi przypomina jakiegos aktora z usmiechu ale nie umie skojarzyc. moze wam tez kogos przypomina??:)

DoNiA

Mi wydaje się podobny do Larry'ego Hankina - aktora, który grał pana Heckles'a w Przyjaciołach. Oczywiście John jest o kilkanaście lat młodszy, ale według mnie są bardzo podobni :) [Nie pokazuje tego zdjęcie na profilu Hankina w Filmwebie, tu jest już jako stary dziad, ale wpiszcie sobie na google i zobaczycie jacy są podobni :)].

WeeMan

A mi przypomina Owena Wilsona (:
Tak, wiem, różnica wieku, ale gdyby odmłodzic Johna o połowę...

tyryryry

Dokładnie, mnie też :)

tyryryry

Oglądając go na ekranie miałem wrazenie że oglądam postarzonego, siwego Owena Wilsona... widzę, że nie tylko ja ;).

DoNiA

Ja myślałam, że to ojciec aktora, który gra Dereka w Chirurgach. Właśnie przez ten uśmiech;)

DoNiA

też się nad tym zastanawiałam...aż w końcu przed chwilą załapałam :p nie jest to tylko uśmiech, ale też oczy i nos...a przypomina mi...hmmm no cóż aktor to nie jest, ale blisko...Meryl Streep :D może dziwnie to brzmi ale myślę że rzeczywiście coś w tym jest, do tego mają podobne wesołe usposobienie w wielu rolach. Oczywiście nie zmienia to faktu że jest bardzo męski i pociągający, do tego ta klasa i urok, super facet, a Meryl oczywiście super babka i również świetna aktorka ;).

white_shadows

haha no może faktycznie :D

white_shadows

Rzeczywiście z tą Meryl jest coś na rzeczy.. :D

Ale ostatnio odkryłam, że takim polskim odpowiednikiem (np. w czysto hipotetycznej polskiej wersji "Mad Men") mógłby być Krzysztof Piasecki :P Może z rysów twarzy nie są podobni (jak z Maryl),ale patrząc całościowo tak;)

DoNiA

A jak dla mnie to z wyglądu sędzia Michał Listkiewicz jak malowany: http://sport.fakt.pl/Michal-Listkiewicz-byly-prezes-PZPN-i-najbardziej-znany-pol ski-sedzia-pilkarski-uslyszal-dzis-zarzuty-Sprawa-dotyczy-niegospodarnosci-w-Pol skim-Zwiazku-Pilki-No,artykuly,57490,1.html

DoNiA

paczrika dempsi ! ;))
jak bracia !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones