Jon Bernthal

8,0
40 378 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jon Bernthal

Własnie dostał rolę Punishera w 2 sezonie serialowego Daredevila. IMO dobry wybór, będzie dobrze ;)

FvJ

To już pewne? Modlę się by nie było. Koleś jest w top 3 najbardziej znienawidzonych aktorów u mnie, a Punisher jest moją ulubioną postacią Marvela.

Szejku

Tak, to już pewne

http://www.comicbookmovie.com /fansites/ JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=121548

Szejku

Miło mi to słyszeć.

FvJ

Jon Bernthal to dobry aktor, ale czy pasuje na Punishera? Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

ash_williams85

Powiem tak: narazie Marvel castingowo się nie mylił, a już napewno nie w Daredevilu :)

FvJ

Na pierwszych fotkach z planu prezentuje się bardzo zacnie, nie wiadomo tylko czy będzie miał wizerunek trupiej czachy.

MERCURYfan01

Musi mieć ! Przecież właśnie z tego najbardziej jest znany Punisher. Wierzę, że gość podoła roli, wizerunkowo to nawet pasuje, Frank Castle to jankes italiańskiego pochodzenia, z zaczesem do tyłu Jon nawet wygląda jak typowy makaroniarz.

Krytykant

Musi, nie musi, Dolph Lundgren w pierwszej ekranizacji nie miał, a film i tak jest świetny.

MERCURYfan01

Dolph Lundgren zagrał Dolph'a Lundgren'a, ale jemu wolno. Tak jak Robert Downey Jr. od 10 lat gra Robert'a Downey'a Junior'a. W każdej epoce kina musi być ktoś taki.

batgniewko

Bez czachy to nie Punisher!!!

FvJ

Marwel ma niewiele do powiedzenia w sprawie castingow :P W sprawie castingow zdanie maja Disney , Sony i Netflix .

ash_williams85

Tutaj więcej o nim w Daredevilu

https://www.youtube.com/watch?v=v0HxmBtanns

ash_williams85

Wyszło naprawdę niezle, nie obraziłbym się gdyby dostał swój serial.

Lukininho

To prawda. Jest świetny w roli Punishera, ogląda się z przyjemnością. :)

FvJ

Nie on do tej roli nie pasuje.Najlepszy był Jane

FvJ

Ja już po seansie PUNISHER zaorał cały 2 sezon :D mistrzostwo dla mnie :D

kalamir

Jak dla mnie ukradł serial :D Sceny z nim przebiły wszystko inne. I teraz niech się ludzie nauczą nie krytykować przed oglądnięciem ;)

użytkownik usunięty
nelcia_fm

Daredevil okazał się być przy Franku nudnym dupkiem. Bernthal skradł show.

To prawda, rozwalił system. Przez chwilę, gdy odkryłam, że Punisher to Shane z WD, miałam mieszane uczucia, ale minuta po minucie - kradł moje serce. Jest taki prawdziwy w tej roli, wkurzony i bezwzględny dla morderców i bandytów, a jednak mający sumienie i serce. Bernthal oddał charakter Franka genialnie. :)
Diabełek stracił przy nim sporo. Teraz chciałabym zobaczyć wesołe towarzystwo bohaterów Hell's Kitchen: DD (z Elą), Jessica, Luke i Punisher, w jakimś wspólnym odcinku, filmie. No i choć jeden sezon Franka! Ofkorz w Netflixowej produkcji i castingu. :D

użytkownik usunięty
Tristana

Może Punisher będzie w Defenders. Choć raczej dostanie solowy serial albo występ w 3 sezonie DD.

nelcia_fm

Większość nie czeka na premierę filmu/serialu przez co krytykują dane postacie za ich wystąpienia w innych produkcjach. I na pewno nie jest to ostatni przypadek, bo zawsze takie będą.
Obecna ocena pokazuje jego występ.

kalamir

Mam takie samo zdanie! Jak do tej pory najlepsza aktorska wersja Punishera! :)

FvJ

Jestem w trakcie oglądania 2 sezonu. Fizycznie wygląda nieźle,ale nie pasuje mi do skurczybyka z depresją tylko raczej na jakiegoś umięśnionego czeczeńskiego boksera. Zobaczymy pod koniec sezonu jak go ocenię :)
Jak na razie jest solidny,ale do postaci Wilsona Fiska nie ma podjazdu :/

awesomeone1

Bez żartów. Fisk to fajna postać ale Punisher to prawdziwy wymiatacz. Przydałby się w Polsce. Nie było by Trynkiewicza, Poznańskiego, Waśniewskiej, Amber Gold i innych degeneratów bo Frank by ich rozstrzelał.

killer83_2

Oczywiście! Przydałby się, sama postać Punishera jest świetna, jedna z lepszych w Marvelu. Jednak w Daredevilu nie podoba mi się jego przedstawienie. Osobiście (nie zabijcie mnie) bardziej podobał mi się Thomas Jane w filmie Punisher (2004). Był w depresji, jego twarz pokazywała : ,, Nie chcę mi się dłużej żyć! "

awesomeone1

Ale to jednak w "Daredevilu" pokazali go zgodnie z komiksowym kanonem. "Punisher" z Thomasem Jane to raczej film na dzieci, w sumie to nie wina aktora, tylko scenarzystów i reżysera, ale jednak historia Franka Castle powinna mieć kategorię R, być mega brutalna tak jak on sam.

killer83_2

Sama brutalność się zgadza,ale w "Daredevilu" Punisher wydaje się bardziej dla dzieci. W sensie to jak mówi Daredevilowi: "Oni zasłużyli na śmierć" bla bla. Prawdziwy wymiatacz nie musi się tłumaczyć przed gościem w rajtuzach. Moim zdaniem to po prostu niepasujący aktor.

awesomeone1

Ilu widzów tyle opinii. "Oni zasłużyli na śmierć" to w sumie motto Punishera. Rozwalał wszystkich bez wyjątku jak w komiksach, nikomu nie okazał litości, na tych co przeżyli polował do samego końca, patrz akcja w szpitalu. W "Punisherze" w Thomasem Jane Frank robił jakieś dziwne intrygi i napuszczał na siebie gangsterów, ale nie był rzeźnikiem i psychopatą. Mogę się mylić, bo film widziałem tylko raz i to wiele lat temu ale z tego co pamiętam był właśnie krytykowany za to, że zniszczyli wizerunek prawdziwego Punishera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones