Jon Cryer

Jonathan Niven Cryer

7,9
1 974 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jon Cryer

"Przyjaciołach"?? Szkoda ze jeszcze nikt go nie docenił na filmwebie (dopiero ja musiałem to zrobić :)

michal_mm1

Jest genialny jak Alan Harper w "Two and A Half Men". Oglądałem wszystkie sezony i czekam na kolejny. Razem z Charlie Sheenem tworzą po prostu przegenialny duet, do tego mały Jake i ja płacze ze śmiechu w każdym odcinku. Zwłaszcza jak Alan na coś narzeka, albo nabija się z Charliego :D :D :D Po prostu koleś jest przekomiczny.

Faktycznie mógłby być chandlerem, Nie wyobrażam sobie co prawda kogoś innego niż M.Perry który też być świetny, ale gdybym go nie poznał to Jon też pojechałby tą rolę...

Randall

Potwierdzam. Alan Harper - przegenialna kreacja. Gość naprawdę wiele potrafi.

michal_mm1

Temat ma świetną średnią - 1 post na rok, więc w tym roku napiszę ja :)
Zgadzam się z Wami, w roli Alana jest genialny. Szczerze to śmieszy mnie bardziej niż Charlie. Szczególnie jak wchodzi w jakieś dłuższe nawijki. Jako Chandlera ciężko go sobie wyobrazić, bo jednak Chandler to Perry i odwrotnie :)

nd39

1 post na rok, więc w 2010 ja się wypowiem:)
Myślę, że gdyby M. Perry nigdy nie istniał Cryer mógłby być genialnym
Chandlerem. Sarkastyczne poczucie humoru, lęk przed kobietami itd. w jego
wykonaniu mogłyby być świetnie pokazane. Ale na jego nieszczęście Perry
istniał i został niemal stworzony do tej roli:)
Swoją drogą czy ktoś zauważył, że parę atrybutów Chanldera (sarkazm, lęk
przed poważnym związkiem), oraz Joeya z "Przyjaciół" (wielki podrywacz,
sławna osoba) składają się na... Charliego Harpera:)

Maciekw7_2

A w tym 2011 roku ja.
również zgadzam się, że Cryer nadawałby się do roli Chandlera, gdyby wcześniej nie grał go Perry
w Dwóch i pół bardzo ładnie gra swoją rolę
dobre spostrzeżenie z Chandlerem i Joeyem na Charliego

użytkownik usunięty
kryslav

To w 2012 roku ja coś napiszę .:D
Genialny aktor on + Charlie Sheen tworzą świetny duet
Uwielbiam ich. Niestety nie oglądałam innych filmów z udziałem tego aktora, ale w dwóch i pół zagrał genialnie !

Na rok 2013 dorzucę coś i ja:P
Owszem, Cryer byłby niezłym Chandlarem, ale gdyby nim został, nie wcieliłby się zapewne w genialnego Alana Harpera.
Ciekawe, kim w innych serialach mógłby być?
Marshallem w HIMYM?
Stuartem (właściciel sklepu z komiksami) z Big Bang Theory?
;]

kacperjestfajny

Zbyt wiekowy na Stuarta :)

kacperjestfajny

Ponieważ w 2014 nikt nie napisał żadnego postu to ja wypowiem się w 2015 :)

Uważam, że Cryer świetnie zagrał Alana i pomimo iż czasami Alan jest bardzo irytujący to chyba nikt lepiej nie zagrał by tej roli.
No może jedynie M. Perry z Przyjaciół.

fazi78

A więc mamy rok 2016, więc czas na moją wypowiedź. :v

Cryer w serialu "Dwóch i pół", to prawdziwy cudotwórca. Tak świetnie wykreował swoją postać, że aż momentami działał mi na nerwy - a to potrafią tylko świetni aktorzy lub beznadziejni (jednak Jon nie powinien być brany pod uwagę, jeśli chodzi o tę drugą kategorię).
Bardzo chciałbym zobaczyć Cryer'a w roli Chandlera z "Przyjaciół" - to mogłoby być co najmniej świetne. ;)

springerok

No teraz mamy 2020 rok więc moja kolej. :P

Koles jest spoko. W "Dwóch i pół" jest naprawde dobry, ale jako Chandlera u boku Moniki go sobie nie wyobrazam.

użytkownik usunięty
Randall

Dopiszę się kolejny raz w tym roku, będzie za "brakujący" wpis z 2014.

Bardzo lubię Alana, nie za bardzo rozumiem, dlaczego był on nominowany jako aktor drugoplanowy w tym serialu. Pomimo swoich irytujących przypadłości - w zasadzie męczennik, odtrącony przez własną matkę, niszczony i wykorzystywany bez umiaru przez wszystkich innych - potrafił przetrwać. Gość zaskakiwał wielokrotnie umiejętnościami aktorskimi, potrafił z niejednej sceny wyciągnąć bardzo dużo. Bez niego nie było by "Dwóch i pół". Zapewne aktor jednej roli, ale za to jakiej :-)

michal_mm1

a ja go uwielbiam i poleciałabym na niego :D

aleera89

kurcze, co za wyznanie ;)
Widze ze norma na ten rok już mocno przekroczona ;)
Świetny jest w tym serialu. Śmiem twierdzić, ze nawet lepiej się spisuje niż Charlie Sheen, któremu brak nieco komizmu.
Obaj tworzą fantastyczny, dobrze uzupełniający się duet. Oglądanie kolejnych odcinków to prawdziwa przyjemność.
Biorę sie za inne filmy z jego odziałem. Ciekawe jak się spisuje w innych klimatach.

Mala_29

"Śmiem twierdzić, ze nawet lepiej się spisuje niż Charlie Sheen, któremu brak nieco komizmu."
nie powiedzial bym, ze brakuje mu komizmu, bo w tym serialu to wlasnie Alan Harper robi za takiego typowegó głupka ;) Charlie gra typowego luznego faceta, jego rola nie jest komiczna. Co nie zmienia faktu, ze serial miażdży system, a Charlie, Alan, Jake tworzą świetne trio przy którym mozna sie msiać w nieskończoność + jeszcze ich matka i odzywki do niej i na odwrót, tworzą po prostu mieszanke wybuchowa ;]

Vanderfel

Chandler jest tylko jeden :D Nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli. Wątpię aby Cryer nawet w połowie zagrał Chandlera tak dobrze jak Matthew Perry :)

sholva_kree

a weź se teraz pomyśl, że zamiast Perry'ego w przyjaciołach cały czas (od samego początku) by grał Cryer i ktoś by Ci powiedział, że zamiast Cryer'a miał grać tą rolę Matthew. być może powiedziałbyś, że nikt nie zagrałby Chandlera tak, jak zrobił to Cryer. można sobie tak gdybać w nieskończość. lecz nie zmienia to faktu, że wszyscy uwielbiają Perry'ego w roli Chandlera i nic tego nie zmieni
jeśli popełniłem jakieś literówki itp., to z góry przepraszam, bom pijany ja

kryslav

Jak obejrzysz sobie bloopersy z "Friends" to zobaczysz, że Perry był tym, który najczęściej rozśmieszał innych aktorów na planie i najczęściej improwizował, również jako jedyny z 6, był dopuszczony do scenarzystów i jego pomysły często były wykorzystywane w scenariuszach na odcinki, nie wydaje mi się, by Cryer był w stanie dorównać pod tym względem Perry'emu, Matthew jest po prostu z natury facetem posiadającym większe poczucie humoru niż Jon.

kicper25

tak, oglądałem wiele bloopersów i rzeczywiście to on rozśmieszał pozostałych. a że był dopuszczany do scenariuszy, to nie wiedziałem

michal_mm1

Lubię go w 'Dwóch i pół', ale nie wyobrażam go sobie jako Chandlera ... :P

buszasz

Cryer jest na dłuższą metę bardzo męczący :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones