Jon Cryer

Jonathan Niven Cryer

7,9
1 974 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jon Cryer

Czy nie sądzicie że ten aktor jest podobny do Matthew Brodericka. Jak pierwszy raz go zobaczyłem w Dwóch i pół to myślałem że to Broderick.

cisekx5

Też tak na początku myślałem :P

cisekx5

w jednym odcinku "Dwóch i Pół" pojechał z Charliem do szpitala i żeby przyspieszyć przyjście lekarzy, zaczął do nich krzyczeć, że nazywa się Matthew Broderick. Lekarz mu uwierzył. Coś jest narzeczy

RubyMajzel

W kilku odcinkach była mowa o podobieństwie Alana do Brodericka, nawet w tych nowych bez Charliego

KaeM_4

Było coś takiego, że wrzucili jego zdjęcie z byłą żoną do internetu i któryś paparazzo oznaczył go jako ojca Matthew Brodericka.

cisekx5

racja!

cisekx5

Co więcej, on mógł być Chandlerem ;)

"Został poproszony o zgłoszenie się na przesłuchanie do roli Chandlera Binga do serialu "Przyjaciele". Grał wtedy jednak w sztuce w Londynie. Jego rola na przesłuchanie została więc nagrana przez brytyjskiego przedstawiciela castingu i wysłana do Stanów. Nie dotarła jednak na miejsce na czas i ostateczne decyzje zostały już podjęte."

Kuba85

I szczerze mówiąc dobrze się stało. Choć role Alana Harpera zagrał znakomice, to nie wyobrażam sobie by zagrał role Chendlera Binga lepiej od Matthew Perry. Matthew Perry był w tej roli moim zdaniem wręcz niezastąpiony.

cisekx5

Niee, gdzie tam do Brodericka?! Jak już, to gościu jest podobny do Rolanda Orzabala z Tears for Fears :D

cisekx5

Bardziej podobny do Sandro Rosella

https://twitter.com/chidozienwafor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones