Jon HammI

Jonathan Daniel Hamm

7,8
19 729 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jon Hamm

Gdyby był trochę młodszy (choć to czasem nie przeszkoda, a atut) i przede wszystkim gdyby był Brytyjczykiem to może dostałby propozycję do zagrania Bonda. Pasuje mi do grania ról osadzonych w latach 50 czy 60 przez wygląd i manierę albo do gry jako szpieg czy agent.

krzychu1526

Zgadzam się. Byłby idealny. Ale cóż, tylko Brytyjczycy wchodzą w grę.

krzychu1526

Byłby dobry gdyby Bond się nie zmieniał. Ale należy zauważyć, że Bond nie jest tym samym "człowiekiem" jak za czasów Connery'ego, czy Morre'a. Facet świetnie tworzy kreację w kinie w stylu retro. Ale nie widzę go w niczym współczesnym co byłoby ciekawe. To jest trochę tak jakby urodził się za późno w stosunku do epoki, którą reprezentuje. :)

krzychu1526

Weszłem na forum żeby napisać dokładnie to samo. Idealny Bond w stylu klasycznym, dużo lepszy niż przereklamowany Craig. No ale teraz to nie może być przystojny brunet z poczuciem humoru tylko poważny blondyn, a niedługo pewnie zrobią z niego murzyna, kobietę lub geja/trans żeby pójść z duchem czasu.

krzychu1526

Wiek jest okey ale pochodzenie to blokuje

krzychu1526

Ogólnie ten facet ma wibracje i stylówę gościa z lat 40-60tych. Osobiście mocno mi się kojarzy z Cary'm Grantem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones