Jonathan BanksI

8,8
22 926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Banks

Breaking Bad

użytkownik usunięty

Gra naprawdę świetną rolę w serialu "Breaking Bad". Jest to jedna z moich ulubionych
postaci :) Czarny charakterek, ale mimo wszystko jest miły, spokojny i uprzejmy w stosunku
do Waltera.

No chyba nie ; ).

Czy to na pewno czarny charakterek? Może i nie jest wzorem cnót, ale kto jest w tym serialu? Mike to jedna z moich ulubionych postaci. Porządny, lojalny gość.

GxZas

Jak na mordercę. Porządny bardzo, zgadzam się z przedmówcą.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Człowieku jaki Ty jesteś niedorozwinięty. Czy musisz psuć ludziom radość z oglądania serialu?
Przed spojlerami się ostrzega jak robią to inny użytkownicy . Debil

GxZas

jak go po raz pierwszy zobaczyłam to wiedziałam że będzie moim ulubionym bohaterem. Lubię takich zimnych profesjonalistów. Szkoda że było go tak mało, uwielbiam takich brzydali

jak dla mnie charakter w odcieniu szarości (dlatego ciekawy)
zdecydowanie moja ulubiona postać z serialu

Okash

jest to moja ulubiona postać w Breaking Bad. Gdy pojawiał się w scenie, niesamowicie przykuwał wzrok.
Według mnie nie jest to czarny charakter. Nie jest ani zły, ani dobry. Taką ma robotę i ją lubi, jak sam stwierdził w którymś odcinku. Nie zabija, dla własnych korzyści, żeby do czegoś dojść. Jest niesamowitym profesjonalistą, honorowym i lojalnym. Według mnie, to jedyna postać w Breaking Bad, która jest w jakimś stopniu pozytywna i jest zamieszana w całe te scenariusze Waltera White'a.

b4rt3k0pl0

Tak. Zgadzam się ze wszystkim. Mnie podobają się te krótkie sceny, w których jest z wnuczką. Taki z niego dobry niepozorny dziadek, a taką ma pracę. Świetny.

Zgadzam się i równie dobrze gra w Better Call Saul. Polecam :)

kasiulka17_89

W końcu zabrałem się po latach za " Better Call Saul" i moim zdaniem Johnatan lepiej gra w tym aniżeli w BD :)

Jest to postać, która pilnuje bohaterów, a jeżeli ktoś się z bohaterami utożsamia, to i automatycznie lubi Mike'a, wiedząc, że gdy on jest w pobliżu, to im się nic nie stanie... ogólnie super postać, spostrzegawczy, ostrożny i wszechstronny. Kojarzy mi się z 'specjalistą od wszystkiego' Wolfem - z Pulp Fiction, zagranym bezbłędnie przez Harveya Keitela.

Do Pinkmana jest w porządku, do Waltera nie bardzo. Ktoś nieuważnie oglądał.

perun_6

Wyczuł woltera co z niego za ziolko nawet jest scena w której mówi do niego przy jessim że jessiego może oszukać ale nie jego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones