Joseph Fiennes

Joseph Alberic Twisleton-Wykeham-Fiennes

7,6
10 745 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joseph Fiennes

Jakim cudem jest bratem Ralpha Fiennesa ? Czyżby syn listonosza? :D

nessi6

tym razem pan z gazowni:)
w czym tkwi problem???

remco

;D

nessi6

nie bardzo rozumiem.
przecież są do siebie bardzo podobni

nessi6

gdzie Ty masz oczy? wszedłem na profil tego aktora bo oglądając go w Asylum stwierdziłem duże podobieństwo do Ralpha Fiennesa, a tu proszę, okazało się, że braciszek.

Pseudoautochton

no nie wiem, mi jakoś nie wydaje się podobny :)

nessi6

Za bardzo zwracasz uwagę na ogół zamiast na szczegóły. Ogólnie rzeczywiście widać że nastąpił podział genów ojca i matki, jeden ma jasną karnację i niebieskie oczy, drugi ciemną karnację i brązowe oczy. Jednak w szczegółach są bardzo podobni: kształt głowy, owal twarzy, nosy, łuki brwiowe.

użytkownik usunięty
Pseudoautochton

To bardzo nietypowa rzecz ten podział genów ojca i matki. Wracając do tematu, są podobni, sposób w jaki wypowiadają słowa nawet ich łączy. Poza tym, jak wyżej, głowa, nos, łuki i jeszcze profil szczęki.

Dlaczego to nietypowy podział genów? Ja jestem blondynką o niebieskich oczach, a moja siostra to szatynka o brązowych oczach i oliwkowej, trochę ziemistej cerze. Ale gsy stoimy obok siebie ludzie od razu rozpoznają, że jesteśmy siostrami.
Joseph jest podobny do Ralpha, ale mi przypomina Adama Levina z Maroon 5.

Pseudoautochton

Dokładnie, są bardzo do siebie podobni :))

Pseudoautochton

Dokładnie, patrząc na jego zdjęcie myślałem, że to nazista z Listy Schindlera, w której grał jego brat.

nessi6

są podobni, ale jak ktoś wyżej powiedziedział w szczegółach. Ralph Fiennes i Bradley Cooper to inna historia, a pokrewieństwa nie mają ;)

ask20

Bradley Cooper?!

nessi6

Jak dla mnie podobieństwo jest ogromne!

nessi6

Im starszy, tym coraz bardziej podobny do brata :)

nessi6

Ja nie wiedząc jak się nazywa pomyślałam ze musi być spokrewniony z Ralphem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones