Josh Brolin

Josh J. Brolin

8,2
56 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Brolin

Jak dla mnie gość ma w sobie coś takiego, że swojego wieku, oddałabym mu się cała na skinienie palca! I bardzo lubię filmy z jego udziałem, zwłaszcza, że bardzo często są wyreżyserowane przez braci Coen.

q_kasia

potwierdzam. facet to absolutne ciacho. mrrrrrrr

q_kasia

Dokładnie. Jak wino :)

użytkownik usunięty
q_kasia

No, jest niezły - prawdziwy męski Facet :)

q_kasia

Jeśliasz masz męża to naprawdę gratuluje mu oddanej żony. Nie ma co.

qwerty888

Nie mam męża, ale dziękuję za troskę o moje hipotetyczne małżeństwo i polecam nie brać wszystkiego tak dosłownie. Pozdrawiam!

q_kasia

No wiesz masz "q" przed kasia wiec to coś hipotetycznie rzecz jasna sugeruje no i "kasia" z małej litery świadczy raczej o braku szacunku do samej siebie.
Naprawde szanuj się kobieto ;)

Michael_Petrucci

Naprawdę szanuj zasady pisowni, a dopiero później racz wszystkich takimi śmiesznymi argumencikami ;).

just_bee

ucz mnie Mistrzu

Michael_Petrucci

1. Zdanie zaczynasz wielką literą.
2. Przecinek przed "mistrzu", bo to wołacz.
3. "Mistrzu" z małej litery, bo to nie imię/państwo/miasto itd.
4. Kończysz kropką.

just_bee

1 na klawiaturze nie mam wielkih liter
2 niemam przeinków
3 szaunek
4 ja jeszze nieskońzyłem

Michael_Petrucci

1. Mieszaj cyfry.
2. Zamieniaj "ó" na "u".
3. Więcej respektu.
4. Czekam.

Michael_Petrucci

O, wurwa, jakie trzeba mieć kompleksy, żeby pisać takie kocopoły w necie? :-D dowartościowałeś się, misiu? :-D

Ocenianie "szanowania siebie" po tym czy w nicku się ma małą lub wielką literę :-D

użytkownik usunięty
Michael_Petrucci

A co to, już nie można nawet pofantazjować o fajnym aktorze? Sorry, ale w Polsce takich przystojnych i mega męskich aktorów nie uświadczysz, więc pozostaje wzdychać do tych, którzy grają w Ameryce.
A Brolin jest boski - sama bym mu dała!

Mrrr!

A Karolak?

użytkownik usunięty
jakubzmijzielina1

Weź, polscy aktorzy są dla mnie odpychający (wyjątkiem jest jedynie Gierszał, ale on wygląda bardziej na Szweda)

ciekawe czy on by brał hehe

użytkownik usunięty
le_connaisseur

Podobno kiedyś sporo brał (jak wszyscy w Hollywood) :)

Bardzo dobre podejście isid87 możesz sypiać z kim chcesz kiedy chcesz i z iloma chcesz twoja sprawa jak bym był laską sam bym się poszczał na prawo i lewo ^^ :)

użytkownik usunięty
SIDU_2

Dzięki za support w tym temacie :)

qwerty888

japirdole jaki wkrw xd

qwerty888

chvj cie to obchodzi gosciu xd moralizator...

q_kasia

ale bym go brał

q_kasia

Hej nie przejmuj się tymi wałkoniami - bo tak to się te brandzlowane nielaty chyba po polsku nazywa. Generalnie powiedziałaś, że na niego lecisz a tamci są mentalnie na poziomie isis.

q_kasia

Też uważam, że jest bardzo przystojny. Jest też bardzo podobny do swojego ojca, który był i nadal jest ciachem. To taki typ urody, który się nie starzeje, a wręcz nabiera charakteru z wiekiem. No a poza tym Josh jest świetnym aktorem, bardzo lubię większość jego postaci w filmach.

q_kasia

Ale on podobno się szanuje i bierze kobiet które od razu się oddaja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones