Jude Law

David Jude Law

8,3
76 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jude Law

Co byście powiedzieli gdyby Jude Law dostał role Jamesa Bonda ?
Wg mnie byłby jego świetnym odtwórcą !!!
A wy co myślicie ??

kubini98

Jak dla mnie - zbyt miałki ;)
Clive Owen - to mój faworyt :)

vanilla_sky85

E, na bonda to Henry Cavil.
A Jude Law to już chyba zawsze będzie Dumbledorem. Nie wyobrażam go sobie w innej roli.

kubini98

Absolutnie sie nie nadaje.
Ja bym widział Toma Hardego.

SlimShady85

a ja widze simona bakera :)

SlimShady85

Ooo, ciepło, ciepło

SlimShady85

Tom Hardy wporzo gość ale zbyt grubo ciosany jak dla mnie...

kubini98

A ja jestem za to tak przystojny mężczyzna :))

kubini98

Gdyby babcia miałaby wąsy...

użytkownik usunięty
kubini98

Sądzę, że dałby radę. Anglik i przystojny facet, więc czemu nie. Do tego jest młody więc jak najbardziej jestem na tak.

kubini98

Jako aktor na pewno by sobie poradził z rolą Bonda, ale to zupełnie nie jest bondowski typ. Law jest jakiś taki irytujący czasem i te jego krowie oczka... Nie. Niech zostanie Daniel Craig.

apukm

Krowie oczka?! o.O Jak dobrze, że uwielbiam krowy! :D (Oczywiście nie jako pokarm!;P) A ja właśnie widzę JL w roli Bonda..^^ Gdyby zagrał słynnego 007, byłaby to dla mnie bezsprzeczna okazja i JEDYNY powód, żeby chcieć obejrzeć..(Jeszcze ani jednego filmu z serii o królewskim agencie nie widziałam..nie mój klimat filmowy;))

agni hotra

nie twój klimat i żadnego filmu z serii nie obejrzałaś

zdecyduj się.
to tak jakby powiedzieć, że nie lubię grzybów, ale jeszcze nie jadłam.

apukm

No już, już się tłumaczę..;) (Co do grzybów to idealnie trafny przykład, naprawdę! :)) Sądzę, że nie zawsze trzeba empirycznie, czasem jednak można nie lubić/nie gustować/trzymać się z daleka etc., nie oglądając całości, a jedynie wi(e)dząc i znając cechy charakterystyczne gatunku, jakim jest szeroko pojęta sensacja, która niestety mnie nie przekonuje/nie interesuje ;) Na koniec podtrzymam swoje stanowisko odnośnie JL : jak dla mnie idealnie nadaje się na JB., z pewnością cechuje go wspominana delikatność, ale również chropowatość, męskość i to coś, co próbuję zdefiniować, a można to nazwać po prostu charyzmą (godną agenta ;)) Przyszłość pokaże jak będzie. Ja oczyma wyobraźni widzę Jude'a jako Jamesa, no! :D

kubini98

Na mój gust jest zbyt delikatny.

kozior

Na mój również taki lalusiowaty

dj_carlos

Lalusiowaty? Takie zbiera role ja uważam go za twardziela za Wróg u bram więc myślę że w roli Bonda nadał by się

kozior

A Roger Moore ??? Też był ciota i na Bonda się nadał...

kubini98

Byłby najlepszy :)

kubini98

Ja biorę Juda w każdej postaci filmowej, super utalentowany aktor i do tego bardzo przystojny ;)

użytkownik usunięty
kubini98

Myślę że gdyby nie postępująca łysina to mógłby być ok, chociaż z drugiej strony nosiłby perukę jak swego czasu Sean Connery :))

Dokładnie

kubini98

Kurka, ja go nie widzę w roli Bonda na 100%. Nie dlatego, że go nie lubię, ba to mój ulubiony aktor ale jakoś ciężko jest mi sobie go wyobrazić w tej roli. Bardziej w roli przeciwnika agenta 007. To moje zdanie.

kubini98

O tym faktycznie krążyły plotki gdzieś z półtora roku temu, ale to ucichło. Pewnie to nieprawda, ale wg mnie byłby to strzał w dychę. Na pewno pasuje lepiej niż Dalton, Brosnan czy (pożal się Boże) Craig, skądinąd dobry aktor.

kubini98

Czy byłby lepszy od Brosnana? Nie wiem.
Na pewno jednak byłby lepszy od tego świńskiego blondyna z zapijaczoną mordą i jednym wyrazem twarzy, który gra jak pieniek a zwie się Daniel Craig.

Logan_123

Jedyny wyraz twarzy ?? świński blond? wybierz się kolego może do daltonisty. Craig to razem z Connerym najlepszy odtwórca roli Bonda. Ale od fanów Lotra rzeczywiście można przeczytać ciekawe opinie na tym portalu.

SzymonS1

1. A co ma do tego fakt, że potrafiłem docenić LOTRa? Jestem fanem wielu gatunków. Widzisz mistrzu, umiejętność docenienia zarówno filmu z gatunku fantasy jak i dramatu czy dobrej komedii jest cechą ludzi z dużym rozeznaniem w świecie filmowym.
Najważniejsze to by nie porównywać takiego choćby filmu fantasy z horrorem czy filmem gangsterskim. Dzięki temu można cieszyć się magią kina i ocenić na 10 zarówno takiego LOTRa (w klategorii filmów fantasy) jak i Pluton (w kategorii dramatów wojennych) czy Trylogię Dolara (w kategorii western) choć razem porównywać ich nie sposób.

Doskonale wiem i rozumiem fakt, że takim półgłówkom jak ty i tobie podobni (których skala rozumowania zaczyna się na 1 a kończy na tych 10 filmwebowych gwiazdkach) taka możliwość nie mieści się nawet pod kopułą.
Ale tak to już jest - to co dla jednych jest sufitem dla innych jest podłogą. Tak więc wybaczam ci twoje umysłowe upośledzenie, bo jest wynikiem tego, że jesteś po prostu głupi. :)
Tak jesteś głupi. Po prostu.
I nie traktuj tego jako obrazy. To nie jest obraza, tylko stwierdzenie faktu. Potraktuj to... jako diagnozę postawioną ci przez życzliwego internautę. :)
Ale nie masz się czego wstydzić, nie musisz się również obrażać. Takich ludzi jak ty - głupich ludzi - jest dużo. Nawet większość i to zdecydowana, więc nie jesteś sam i możesz "dumnie" nosić swój sztandar. :)

2. Porównywanie Craiga z Connerym oraz to co powyżej w pkt. 1 właściwie wyczerpuje temat rozmowy z tobą na chwilę obecną. Równie dobrze mógłbym próbować porozumieć się cegłą czy kowadłem.

Pozdro mistrzu

A na przyszłość polecam ci spróbować wyjśc ponad tę 10 stopniową filmwebową skalę, którą rozumujesz. Być może kiedyś tam w przyszłości odkryjesz wielką tajemnicę kina - że istnieją różne gatunki filmowe i w każdym można znaleźć zarówno gniot jak i prawdziwe arcydzieło. :)

kubini98

Dla mnie byłby na pewno lepszy od Craiga

kubini98

Idealny! Powtarzam to od lat! Od kiedy zagrał w reklamie Diora:)

kubini98

Byłby idealny na Bonda w stylu Rogera Moore'a. Czyli musi się jeszcze zestarzeć ;). Poza tym obecnie panuje moda na mięśniaków jak Hardy.

kubini98

Moim zdaniem super kandydat !!! Podobnie jak Clive Owen czy jak mu tam

kubini98

Ooo, tak! :D

kubini98

Jim Carrey !!!

kubini98

Pasował 100 razy bardziej niż Craig!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones