Jude Law

David Jude Law

8,3
76 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jude Law

Młody Papież

użytkownik usunięty

Jude błyszczy i lśni w tej roli! Nie wiedziałam, że jest aż tak dobrym aktorem, a po zaledwie jednym odcinku zmieniam o nim całkowicie zdanie. Na plus rzecz jasna! :D

Zgadzam się, jest po prostu nieziemski.

uważam że to jego rola życia! jest enigmatyczny, niejednoznaczny, przykuwa uwag; byłam w szoku jak usłyszałam, że zagra papieża, gdyż w ogóle mi do takiej roli nie pasował, ale spisuje się rewelacyjnie!

Elinor

Wg mnie on jest znakomity. Trochę się rozmienił na drobne, nawet niekoniecznie źle grając, tylko tytuły wybierał bez szczęścia. A i jego życie towarzyskie chyba miało na to wpływ;) Mam nadzieję, że ten serial to początek kolejnego lepszego okresu i nagród.

użytkownik usunięty

... a po zakończeniu sezonu mogę powiedzieć tylko jedno - modlę się ;) o kolejny sezon i nagrody dla niego za ta rolę! Niesamowity jest :D

Polecam Dom Hemingway, tam tez pokazuje jak swietnie potrafi grac :)

Jude Law to świetny aktor jeden z niewielu którzy potrafi grac samym spojrzeniem - Chętnie ponownie zobaczyłbym go w roli duchownego, gdyby robili remake ''Ptaki ciernistych krzewów'' to zdecydowanie to jest mój kandydat do roli księdza Ralph'a .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones