Julia RobertsI

Julia Fiona Roberts

8,2
55 505 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Roberts

Po prostu ma jakąś taką nieregularną, aseksualną twarz, że na bezludnej wyspie gdybym z nią został, to wolałbym książkę poczytać

major_xx

To chyba kwestia gustu mi się bardzo podoba. Poza tym miło przeczytać normalną krytykę, po obejrzeniu setek hejtu.

Mugiwara

po prostu nie mój typ, ale aktorka ok

Mugiwara

żadne hejty tylko ona jest beznadziejną aktorką trafiły jej się role i leci na opinii o filmach a nie o jej aktorstwie

Mugiwara

żadne hejty tylko ona jest beznadziejną aktorką trafiły jej się role i leci na opinii o filmach a nie o jej aktorstwie

markin

Coś w tym jest, do filmów miała szczęście

Mugiwara

"dla mnie jest tak brzydka ze...na bezludnej wyspie gdybym z nią został, to wolałbym książkę poczytać"
nie no, normalna konstruktywna krytyka w ch...
dziwne, ze go nie spamują ofertami pracy. k... że on tak potrafił zawrzeć swoje obiekcje w tak obiektywnym, neutralnym i niehejterskim komentarzu.
to taka bierna agresja i nie wiem jak można się na to nabrać

major_xx

Oglądałem wczoraj Pretty Woman i strasznie przypominała Lanę Del Rey. A kysz!

adamcpdst

w tym jedynym filmie jeszcze jako taka wyglądała, ale najlepiej w peruce. kurcze, nie mój typ

użytkownik usunięty
adamcpdst

To chyba Lana Del Rey przypomina Julię Roberts, jeśli już. Julia ma swoje lata, ale obie są pięknymi kobietami.

adamcpdst

Lana jest moim zdaniem bardzo piękna :) Z kolei Julia, według mnie, ma beznadziejną urodę.

major_xx

Właśnie,ze bardzo ładna :)

Werkenna

To kwestia gustu, dla mnie nie, ale jak komuś się podoba to już nie moja sprawa

major_xx

to znaczy, że masz problemy z popędem seksualnym, i to powazne.

cesare_10

jak widzę Julie tot ak, przy Belucci nie mam

major_xx

Facet wie co mowi...Roberts jest w chooj aseksualna. Belucci za to dla mnie to jest definicja kobiecosci :) Zbrzmi chamsko(ale co tam xd) - Jesli mialbym czarodziejską różdzke i przez nia moglbym puknac jedną przez siebie wybraną dupe,to byłaby to ..: MONICA BELUCCI!

cesare_10

Fakt, do aseksualnych kobiet mnie wybitnie nie ciągnie z czego się cieszę, wolę prawdziwą urodę typu Cardinale, Bach czy młodą Brylską, przy których Julia....wypada... średnio

major_xx

Bach? Ale chyba nie Jan Sebastian? Mloda Brylska? Coz, chyba jestes troche w latach.;-) Wtedy nie dziwic, ze od kobiety wolisz ksiazke;-)

użytkownik usunięty
major_xx

Akurat przykłady dał dobre Barbara Bach, Claudia Cardinale i Barbara Brylska to prawdziwe piękności

użytkownik usunięty
major_xx

nie mówiłbyś tak gdybyś już na tej wyspie się znalazł:) po jakimś czasie..

no może:) nigdy nie byłem, ale wolałbym z kimś innym wylądować...

No, tak po 3-4 latach mogłoby być różnie:)

major_xx

Szczerze wątpię, by Julia Ciebie chciała...z byle kim to ona się nie zadaje :P

major_xx

może nie jest klasyczną pięknością, ale ma w sobie dużo wdzięku.

xChouchoux

Wdzięk może tak, ale nie jest to kobieta o której marzyłbym przed snem...:)

xChouchoux

Jak napisałem, nie wypada na ekranie źle, tylko że mi sie nie podoba, taka np Bibb z Punishera - kurde mało kto w ogóle nazwisko kojarzy, a i gra fajnie i buzię ma śliczną, foremną, dziwny ten świat filmu

major_xx

Jak byś był na bezludnej wyspie to prędzej czy później byś skoczył na Julie :)

użytkownik usunięty
major_xx

Jakby był na bezludnej wyspie to wolał byś Julie od gadania z kokosami XD

Ale to tak po 3-4 latach (jakby się nie zapuściła:))

Na syreny bym polował przy brzegu:)

użytkownik usunięty
major_xx

Chyba na delfiny przy odrobinie szczęścia :P

Nie wierzysz w syreny?:)

użytkownik usunięty
major_xx

Głównie w małą syrenkę XD

Ale żeby była pełnoletnia:)

użytkownik usunięty
major_xx

Chcesz i masz ;)

major_xx

Masz racje, ja to bym wolał już z małpą kopulować jak z tą pięknością, która ma urode transwestyty :)A tak serio to według mnie, najbardziej przereklamowana aktorka wszech czasów.

pokemon227

Dokładnie to samo myślę. Jest totalnie aseksualna i kompletnie nie rozumiem co faceci w niej widzą. Jej gra i umiejętności aktorskie też nie powalają. Idealnie to określiłeś- PRZEREKLAMOWANA!

margolina_81

ona nie jest przereklamowana ona jest przejbeana

margolina_81

Jestem pewien, że niektórych facetów ona kręci tylko dlatego, że jest znana, albo są maksymalnie wygłodzeni. Gdyby incognito poszła na jakąś imprezę, to raczej kolejek chętnych przy niej nie widzę. Masz racje, że to aseks w najczystszej postaci!

pokemon227

dla mnie to najbardziej dziadowska aktorka jaką przed kamerą stał. Od samych jej początków po prostu nie mogę na nią patrzeć uroda tak wstrętna że aż niestrawności dostaję, gra aktorska toż to jakieś grymasy, wygibasy.
Jedyne co to miała szczęście dawno temu że zagrała w Magnoliach i tak idzie na opinii. A ta cała Pretty Woman opowieść o prostytutce i milionerze dajcie spokój gwóno jakich mało.
Ciekawe kto tak naprawdę ja promuje jakieś kolejne lobby żydy, masoneria, syjoniści ?

pokemon227

Fakt, PR i reklamę miała naprawdę mega! Jej agent Nobla z ekonomii powinien dostać

pokemon227

No właśnie, jakby Jula okazała się przerobionym chłopakiem, nie zdziwiłbym się:)

pokemon227

Niestety dla Julii masz racje - ona ma coś męskiego w twarzy, jako kobieta nie rusza mnie zupełnie

użytkownik usunięty
major_xx

E worek na głowę i jakoś by poszło :-)

Jezu....

użytkownik usunięty
Robaczek_12

I po co łamiesz 2 przykazanie?

Bo mam powód.

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Powód: usłyszałam żart, to poużywam boskich imion.
Taa ;p

Przeszkadza ci to aż tak bardzo ? czy ci się nudzi ? ;d

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Po prostu ja sama tak nie mówię, nawet jak mam jakiś powód. I denerwuje mnie jak ktoś używa tych imion niepotrzebnie, dla głupiego widzimisię. Mogłaś napisać coś innego. Zresztą ja napisałam tamto zdanie żartobliwie i nie spodziewałam się żadnej odpowiedzi, więc to chyba tobie się nudzi ;p

To, że ty tak nie mówisz nie znaczy, że ktoś inny ma tego nie używać.
Nie dla "widzimisię" tylko taka była moja niekontrolowana ;d reakcja na chamski tekst, jeszcze, że myślałam, że pisze to facet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones