Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
61 895 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore

Rysy twarzy, figura, spojrzenie... wszystko w niej jest piękne ! Do tego dochodzi ogromny talent aktorski, klasa, poczucie humoru i życzliwość...

Wstyd się przyznać ale od niedawna podziwiam jej role. Szybko nadrabiam zaległości i przyznaję, że jak na razie kupuję każdy film, w którym gra a w niej samej się zakochałam !!!

Julianne Moore - kobieta idealna !

SweetKitty

Zgadzam się z każdym twoim słowem :)
Jeśli jeszcze nie oglądałaś to polecam z całego serca 'Godziny', prawdziwy majstersztyk!

baasienkaaa

Oglądałam :) Na razie mam za sobą 14 filmów z Julianne :) W każdym niesamowicie przyciąga na siebie wzrok. Jest baaardzo charyzmatyczna. Jestem tak nią zauroczona, że potrafię jednego dnia obejrzeć z nią parę filmów (jeśli czas na to pozwala) :)

By the way... Boski awatar ;)

SweetKitty

Oj doskonale cię rozumiem, też na początku naście lat temu jak się nią zafascynowałam to potrafiłam siedzieć całymi dniami i oglądać film za filmem :D

Dziękuję :*

baasienkaaa

Również popieram!

SweetKitty

jedna z najbrzydszych aktorek

arek2010

Kwestia gustu, dla mnie jedną z najbrzydszych aktorek jest np. Scarlett Johansson a wiele osób uważa ją za piękność... Ale jak to mówią, o gustach się nie dyskutuje... :)

SweetKitty

No dokładnie, nie dyskutuje się, tylko wyraża się swoje zdanie. Ja z kolei uważam, że Julianne świetną aktorką jest, ale jej wygląd mnie, delikatnie mówiąc, zraża. Cóż...

arek2010

O tak,mam podobne odczucia. Tak niesamowicie mi się ona nie podoba, że nie lubię oglądać filmów z jej udziałem. Gry aktorskiej nie oceniam.

SweetKitty

Uwielbiam ja, aczkolwiek nie uważam jej za piękność. Ona ma coś w sobie. Nie idzie na nie zwrócić na niej uwagi. Ma magnetyzm ma to coś. Jest tak interesująco brzydka

Kasia_Lakoma

Właśnie, ma to coś!

SweetKitty

Jest tak brzydka że aż piękna.Faktycznie ma coś takiego że człowiek mógłby się w nią wpatrywać godzinami.

harry123_fw

No to mamy tak samo!!!

SweetKitty

Gust estetyczny to jednak coś niesamowitego... Dla mnie jej fizjonomia jest wręcz odpychająca! Kiedyś nawet - wstydzę się tego - stwierdziłem, że musiała być "proroczą inspiracją" dla twórcy charakteryzacji Erika Stoltz'a z filmu "Maska" z 1985 - odnajdywałem podobieństwa. Oczywiście był to zwykły szczeniacki sadyzm, ale faktem jest, że jej twarz nie usposobiłaby mnie erotycznie nawet po długoletnim wyroku. I to na wszelkich etapach ...dojrzewania jej "urody".
Ale szanuję Twoje zdanie, bo masz do niej prawo.Zresztą sam nie lubię, kiedy ktoś kwestionuje moją - dla mnie oczywistą - obserwację.
Ona ma z całą pewnością piękne włosy ( ale z tym można zrobić wszystko ), ładne oczy ( z tym prawie wszystko). Natomiast co do figury, to już jest, że tak powiem - bez błysku ( ma np pękate w stosunku do kolan i kostek łydki, czego nie lubię).
Stwierdzam wobec tego, że jej, nawet jeśli widziana tylko przeze mnie, "szpetota" manifestuje się głównie w "deformacji" ( tak to nazwę ) nosa, ust i nade wszystko brody oraz żuchwy. No i z tym, niestety, nic nie można zrobić. Ta jej dziwna "nadbudowa" szczęk, mikroskopijne usta i nos jak wzięty od mniejszego dawcy, zawsze w moich oczach "wystaje" zza makijażu, oświetlenia, fotoszopu, czy innego sri-pi-jaj.
ps. Dodam, że na ogół z sympatią oceniam urodę rudych, piegusek z alabastrową cerą, ale nie tę konkretną. Absolutnie nie!

Pluto24

Wróciłam w filmu Obsesja i z ciekawości zajrzałam, czy ktoś ma podobne do moich spostrzeżenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones