Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
62 088 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore

Ileż to ja lat czekałem az wreszcie Akademia doceni kunszt aktorski Pani Julianne i wreszcie się doczekałem . Choć już dawno na regale Moore powinien stac oscar , i to nie jeden .

maciekb80

Zgoda :)

Truskaffka11

TRUE!! :D

maciekb80

Też tak uważam. A po obejrzeniu Still Alice, byłam prawie na 95% pewna, że dostanie oscara, bo zagrała rewelacyjnie.

tequila_s

Ja byłam pewna na 100%, że dostanie Oscara :D Chociaż uważam, że powinna dostać Oscara za Godziny, Koniec romansu i powinna być nominowana za Magnolię i Uwikłanych, świetne role :)

baasienkaaa

dodałbym jeszcze 'Samotny mężczyzna" zagrała tam wybornie .

maciekb80

Tak zgodzę się, szkoda tylko, że rola była taka krótka. Chociaż w filmach Chloe, Wszystko w porządku i Mapy gwiazd też była super. Ta ostatnia rola bardzo mi się podobała jak została odegrana przez Julianne :) Kurcze w sumie tak szczerze to ona w większości ról jest super, tak jak Streep :)

baasienkaaa

Judi Dench zagrała może 3-4 minuty łącznie w filmie "zakochany Szekspir " a nie odebrało jej to statuetki za drugoplanowa rolę . Choc farsa jest , że tak ona jak i choćby Glenn Close nie mają jeszcze tej najważniejszej statuetki . Co do Moore , to nie wątpliwie ta sama półka co wyżej wymienione .

maciekb80

Zgadzam się, nie rozumiem dlaczego Close nie ma jeszcze statuetki, wspaniała aktorka, ale niedoceniona, a szkoda.
Najkrótsza rola w historii jaka dostała Oscara trwała chyba 1,5 min i nie mówię, że Moore się nie popisała w Samotnym mężczyźnie, absolutnie nie, tylko szkoda, że nie można jej było obejrzeć w tym filmie dłużej, fajna postać z niej była :D

baasienkaaa

prawda . Jakaz ona tam była sensualna , seksualna a to wszystko okraszone klasą .

maciekb80

Też się nie mogę doczekać kiedy w końcu akademia uhonoruje Glenn Close Oscarem. Wielce niedoceniana aktorka, a to jedna z moich ulubionych :(

tequila_s

Dla mnie Gleem to DAMA KINA

tequila_s

Gleem = Glenn

maciekb80

Prawda!

maciekb80

Też uważam, że już dawno należała się jej statuetka, ale tą rolą zgarnęła wszystkie nagrody, do których ją nominowano. Potwierdza to, że posiada wybitny talent aktorski. Mistrzostwo!

maciekb80

I agree that C.Z.Jones was very very great in "Chicago", but i think the Oscar should won Julianne Moore for her amazing incredible performance in "The Hours"

maciekb80

Też jestem przeszczęśliwy z tego powodu, mam nadzieję że dostanie kolejnego Oscara choć już dawno powinna dostać tego pierwszego.Jedna z najwybitniejszych i najbardziej utalentowanych aktorek Hollywood.Powinna być też nominowana za filmy:"Dziewięć miesięcy", "Pozew o Miłość" i "Zaginiony świat:Park Jurajski".
A co do Glenn Close to też jest dla mnie DAMĄ KINA i to jest największą porażką akademii że jeszcze nie dostała tego Oscara.

gwiazda_hollywood12345

Ponieważ już od dłuższego czasu Oscary daje się również po uważaniu, a nie tylko za wybitne role! :-)

Henryk_Kowalski

"... oscsry daje sie po uważani.." tzn?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones