Juno Temple

Juno Violet Temple

7,4
13 035 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juno Temple

Bardzo mi się podoba ta aktorka, ma w sobie coś sensualnego, powabna a nie wulgarna uroda.

kampinosek1990

BŁŁŁEEEEEEEEEE! @:-)

kampinosek1990

W ogóle ma w sobie coś.. Talent aktorski cóż... Idealnie gra lekko szurnięte dziewczyny z nastoletnią urodą i głosem.. Perfekcyjna do psychopatycznych ról.. Ale też myślę w innych by się sprawdziła. Ma potencjał. And it is bloody big potential.. Pozdro.

xandar12

Zraniłeś angielską gramatykę tym popisem.
Nie, sam się zastanów.

Wilkolak_Autograf

Angielska gramatyka sama się rani w mowie codziennej. Anglicy mówią niedbale i mają gdzieś gramatykę. Podobnie jak Polacy mówiący po polsku.

DoomedMistress

Prawda, choć nie jest to wyznacznikiem potrzeby ranienia owych języków jeszcze bardziej. :] Ignorancja zaś tylko sprawę pogłębi. Uwagę zwracać należy.

Wilkolak_Autograf

(A wykazałeś tu empatię, którą mi zalecasz? Czy może powinienem Ci dalej wskazywać błędy, gdy je popełniasz, bo należy zwracać uwagę?)

kampinosek1990

Trudno ubrać w słowa, co To jest, ale za to ją uwielbiam ;)))

JurekSzatan

Dwoma słowami "świątynia" piękna

kampinosek1990

Fakt - ma w sobie coś... Pierwszy raz przykuła moją uwagę w filmie Trzej Muszkieterowie z 2011 roku, aczkolwiek wtedy potraktowałem ją bardziej jako ciekawostkę - makijaż i ubiór odejmowały jej uroku, ale jednak to jak królowa Anna była słodka, zmusiło do sprawdzenia kto ją zagrał.

Bardzo podobała mi się za to w filmie Horns - taka do bólu zwyczajna i w tej zwyczajności po prostu naturalnie piękna, chociaż widz spodziewałby się jakiejś supermodelki... To naprawdę kradło serce.
Do tego w miedzi jej do twarzy ;)

kampinosek1990

jest umiarkowana aktorka seksowna i ładna ale i strasznie wulgarne miewała role

kampinosek1990

Jako kobieta stwierdzam że ma piękny biust. Naturalny, nie-malutki i kształtny. Widać go dokładnie np. w "Kaboom"
http://images.celebritymoviearchive.com/members/thumbs/j/Juno%20Temple%20-%20Kab oom%20-%202_2.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-S6INwmjQnOE/UEu4aBwPhuI/AAAAAAAAGQw/vVixffK96lc/s1600/ juno-temple-nude-on-tv1.jpg

kampinosek1990

Fajna ale tylko dlatego, że chuda :)

kampinosek1990

Fajna ale tylko dlatego, że chuda :)

kampinosek1990

Też mam do niej słabość :)

kampinosek1990

Zgadzam się, przy tym jej uroda jest delikatna, niekomercyjna, naturalna. Kibicuję jej od "Pęknięć". Super talent. ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones