Juno Temple

Juno Violet Temple

7,4
13 138 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juno Temple

Z taką urodą ma otwarta drogę kariery przed sobą.

Ada_Potter

Hmm...według mnie jest raczej mało urodziwa;) ale role póki co wybiera ciekawe:]

Ada_Potter

ja uważam, że ma ciekawą, nietypową urodę :)
no i oczywiście mam nadzieję, że będzie grała w większej ilości filmów :D

Ada_Potter

Haha to prawda, dla mnie ona wygląda jak aniołek :D Cudowna jest, ale to nie znaczy że ma otwartą drogę do kariery.

Ada_Potter

o tak. mi także się podoba :)

Ada_Potter

super laseczka a nie jakis wieszak z gazety .. i ten sexy zadarty nosek ;-]

Ada_Potter

Zgadzam się, nie jest szablonową pięknością, ale ma w sobie coś hipnotyzującego... zdecydowanie spośród młodziutkich aktorek lubię ją najbardziej (może razem z Saorise Ronan). Jest baaardzo nietypowa i oryginalna ;)

Ada_Potter

nie zapominajcie o genialnej Emmie Stone. A Temple oczywiscie sexi dupka w obsadzana w swietnych rolach.

Ada_Potter

zgadzam się, jest absolutnie piękna

air_doll

Według mnie wygląda jak buła i z twarzy jest mało ciekawa delikatnie mówiąc, ale aktorka z niej wyśmienita.

Binula

Ma charyzmę, dobrze się ja ogląda, a uroda to rzecz względna:)

air_doll

Fakt, fajna dziewczyna

Ada_Potter

moim zdaniem do "niesamowitej piękności" jeszcze jej daleko.
w dodatku strasznie mnie irytuję gdy oglądam z nią filmy... nie mam pojęcia dlaczego ponieważ nie jest złą aktorką. !

Ada_Potter

Ma coś fajnego w sobie

Ada_Potter

Bardzo ale to bardzo średnia uroda w skali od 1-10 tylko 5 co do aktorstwa to się nie czepiam.

Ricky79

Co teraz się stało z twarzą Juno? I schudła bardzo ,twarz mizerna. W tym roku mam na myśli.

Ricky79

Co się stało z twarzą Juno? Zmizerniała i schudła bardzo.

emma23_filmaniak

Nie wiem może poszła sie odchudzać :)

Ada_Potter

Strasznie brzydka, twarz jak szczurek za dużo odchudzania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones