Juno Temple

Juno Violet Temple

7,4
13 138 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juno Temple
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JurekSzatan

...to chyba napisales do swojej "cudownisi", ogonie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JurekSzatan

Ani twoja stara ani twoj lachon na tego zwisa nie narzekały. Obie, na raz...

colagio

W połowie koński zwis, w połowie żydek, bo trol z ciebie żaden :D
Słuchaj podludzka szumowino, jak nie rozumiesz moich tekstów, to się pytaj tam kogoś, może ci ktoś pomoże.

JurekSzatan

Z takimi manierami i gustem do koczkodanów na załączonym obrazku to pasuje to buma spod sklepu nie kto inny jak tY [mała, potem duza]. Bum, podludzik. Rozumiec zaś w twoim prostackim języku nie ma czego aby pytać innych o rade. Dyskusje uwazam za zakończoną, boś ślepy, o czym swiadczy założony przez ciebie temat, ktorego inaczej - wybacz - jak dobitnie skomentować nie idzie. Nie dość, że ryj owego kaszalota parszywy, to jeszcze role denne - polecam obejrzec "pokute" gdzie owy koczkodan grał role podczlowieka wlasnie, ostatniej ludzkiej ku*wy - a jak wiadomo, "kto z kim przystaje taki sam sie staje" [jesli łapiesz o co chodzi...]

Dobranoc.

colagio

Kolejny głupi balas z którym nie potrzebnie wszedłem w konwersację.
Wiesz w czym tkwi problem imbecyli takich jak ty? Jesteście kompletnie ograniczeni umysłowo nie rozumiejąc, że wszystko jest subiektywne. Swoją drogą, prawdopodobnie jesteś homoseksualistą, to by tłumaczyło dlaczego laskę nazywasz "kaszalotem" ... Typowym też dla krótkich, ograniczonych świń jest kopiowanie cudzych określeń, ale no cóż, skoro we własnej bani brakuje słów :D Przyznaj się, ten weterynarz miał jednak na ciebie jakiś wpływ :D

JurekSzatan

Kolega colagio czy jak go tam wołają jest fanem Beckhama, z którego piłkarz był marny, a karierę zrobił ciałem, więc raczej na pewno jest homo, bo za dokonania boiskowe nie idzie go czcić, a panna Juno zaiste piękna jest :)

JurekSzatan

Jestem dziewczyną, ale też uważam, że jest zaj....!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones