Justice SmithII

Justice Elio Smith

6,9
6 995 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justice Smith

Chciałem już pisać, że wykapany ojciec, bo tak podobny do Willa, to samo nazwisko, a tu zonk, nawet nie wiadomo czy to rodzina w ogóle :D Ktoś znalazł jakieś info?

konstar18

Z tego co znalazłam wynika, że to tylko zbieżność nazwisk. Justice ma dwie siostry, starszą Cameo i młodszą Angelique, a jego rodzice są muzykami, ogólnie muzyczna rodzina.

zuzio

Nie no wy zbyt poważnie do tego, po prostu ciężko takich odróżnić od siebie z przyczyn naturalnych.
Ale pod względem aktorstwa - świetnie gra w Dungeons and Dragons.

konstar18

Smith to najpopularniejsze nazwisko w stanach,coś jak polski Kowalski

littlelight

"Smith to najpopularniejsze nazwisko w stanach,coś jak polski Kowalski"

Właściwie i Smith i Kowalski to to samo nazwisko w innych językach. To mutację słowa "Kowal" - jako zawód. I jest to najpopularniejsze nazwisko w Polsce, Niemczech, Anglii i pewnie w innych krajach też. Pzdr.

Kamillo_87

Między innymi Rosja- Kuzniecow, Włochy- Fabbri. Hiszpański- Herrero, Portugalski- Ferreiro, Węgry- Kovacs, Słowacki- Kovać, zastanawiał mnie zawsze fenomen nazwisk pochodzących od kowala :)

Kamillo_87

W Polsce dwukrotnie bardziej niż Kowalski popularne jest nazwisko Nowak.

Kansas_City_Shuffle

Dokładnie tak! Zawsze mnie bardzo zastanawia (i dziwi) fakt, dlaczego Polacy uważają, że to właśnie Kowalski jest najpopularniejszym nazwiskiem w naszym kraju. Wystarczy otworzyć przeglądarkę i trochę się doinformować... W innych krajach podobna sytuacja - owszem, Kowalski jest w ścisłej czołówce, ale nie wszędzie jest najpopularniejszy!

Kamillo_87

facts

konstar18

Ale dużo się nie pomyliłeś, bo w TGD gra faktycznie syn Willa, wybity aktor Jaden Smiths ;)

konstar18

Will Smith ma drugiego syna, ale to rzeczywiście nie jest on :)

konstar18

Z synem Willa Jadenem w the get down grał

konstar18

Moze Willowi sie gdzies Ulalo na boku I sam On nie wie ze Ma efekt tego niedokreconego na czas kranu... A Justic Skromnie podpowiada Mu Tato pamietasz

konstar18

To nie jest rodzina:)

konstar18

Smith to jest najpopularniejsze nazwisko w USA coś jak Kowalski albo Nowak w Polsce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones