Kate McKinnonI

Kathryn McKinnon Berthold

7,4
10 987 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate McKinnon

Po jej roli w Pogromcach Duchów, zostaje jedną z dwóch moich kandydatek do roli Doctora

użytkownik usunięty
AleksandreoPL

Ale ona nawet nie jest brytyjką

To tylko jeden z powodów dla którego to się nigdy nie wydarzy. Ale jak już miałby być kobietą to właśnie taką, lub jak Joanna Lumley (To właśnie druga kandydatka) w Curse of Fatal Death

AleksandreoPL

Właściwie to Młodsza Joanna Lumley. Jak w Curse of Fatal Death

Kate jest swietna w akcentach i brytyjski wychodzi jej nader dobrze, bym rzekla. Zrobmy z niej Doctora :D

użytkownik usunięty
Stonnka

ale wtedy ludzie zaczną narzekać że "poprawność polityczna" itd.

Ludzie musza sie pogodzic, ze nie zawsze bedzie tak, jak chca. Mimo iz wiem, ze nie ma szans na Kate Doctora, to dalej z wielka checia bym ja zobaczyla w tej roli.
Clare by sie dorzucilo i mielibysmy piekny paring.

Stonnka

Doctor Who to brytyjski serial i Doktorem zawsze zostawal Brytyjczyk ;) Taka tradycja u nich, rzeklbym wrecz, ze to ich dobro narodowe, wiec nie ma szans raczej na kogos spoza wysp :D

AleksandreoPL

Dla mnie to była fatalna rola i między innymi ona popsuła ten film i spowodowała jego klapę.
Ona po prostu przeszkadza na planie i swoją sztucznością odwraca uwagę od akcji. Niewypał totalny...

gajewski1

jak dla mnie jedyna rola, która uratowała ten film

AleksandreoPL

oh yes yes yes, byłaby w tej roli świetna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones