Katherine Langford

7,6
8 234 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine Langford

Taka śliczna dziewczyna, a wybraliście chyba najgorsze zdjęcie jakie mogliście :P

BloodyLecter

Zdjęcie wybrała - http://www.filmweb.pl/user/kama1999 jest to w twórcach strony.

Po prostu leciała na szybko żeby wrzucić byle co aby tylko punkty dostać.

BloodyLecter

Śliczna? Na pewno ładna, ale nie wyjątkowa. Jak widzę jej inne zdjęcia, to takich dziewczyn z kilkanaście widziałem na ulicy. Podobnych lub nawet takich samych.

Niemirovsky

A własnie moim zdaniem jest bardzo ładna, bo naturalna. ja na ulicy ostatnio mijam same klony. Wszystkie z idealnie wyprostowanymi włosami identycznym makijażem i idealnie wyrysowanymi brwiami do tego wyglądające jakby miały maski na twarzy, niczym laski wycięte z tumblra lub instagrama. Katherine różni się od tych dziewczyn. Jest taka normalna i urocza.

Carmellia

Dokładnie tak. Najpiękniejsze w niej jest to, że jest taka zwyczajna, można by znaleźć ją we własnym Liceum. Spece od castingu wykonali wspaniałą robotę, ale największe brawa należą się samej Katherine. Była niesamowita. Widz cierpi razem z nią.

Carmellia

Zgadzam sie . ma piękne oczy ,uśmiech włosy a przy tym jest taka naturalna ..na zdjęciu wygląda co najmniej dziwnie..w ogóle nie oddaje jej uroku.

Carmellia

W moje gusta średnio ona trafia. A naturalnych dziewczyn i ładniejszych też jest dużo, a moim zdaniem również lepszych od tej. Jednak gusta każdy ma różne w końcu :)

Niemirovsky

wg mnie jest wyjątkowo ładną dziewczyną! mało takich dzisiaj...

BloodyLecter

Jak je zobaczyłem mało nie zwymiotowałem. W serialu wygląda jak marzenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones