Kaya Scodelario

Kaya Rose Humphrey

7,4
19 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kaya Scodelario

Jest bardzo ładna, ma w sobie dużo uroku, ale w "Więzień labiryntu" mogłaby wcielić się w drzewo
albo w jakiś patyk, bo grała jak drewno.

Skoczek_20

Bez kitu okropna jest jako aktorka , nie wiem czemu ale skojarzyła mi się z jedną miną jak ta aktoreczka ze Zmierzchu. Zero emocji na twarzy, nawet po grubym było widać jakąś minimalną grę a ona... zastanawiam się jakim cudem ktoś tak drętwy dostaje rolę. Dylan O'Brien ma zadatki na naprawdę dobrego aktora ale ona tragedia do potęgi trzeciej.

cryingslave

W drewnianym filmie, przy totalnym spłyceniu postaci Teresy nie można było tego zagrać dobrze. Kaya nie jest taka najgorsza.

cryingslave

Podobnie grała w Skins...no ale nie oceniajmy po pojedynczych tytułach eh.

użytkownik usunięty
Skoczek_20

I tak samo jak Kristen Stewart lubi otwierać buzię:)

użytkownik usunięty

http://38.media.tumblr.com/c31d1352e88dc11d47fe3152a497b2af/tumblr_inline_ncawy4 4vds1s6nw8r.png

Dokładnie tylko to rzuciło mi się w oczy oglądając film "Wiezien labiryntu". Aktorka jednej miny i taka kiepska gra bardzo zniechęca do oglądania dalszych filmów z jej udziałem...

użytkownik usunięty
F_A_N_T_A_Z_J_A

Przy dennym scenariuszu i słabej reżyserii nie da się zagrać dobrze, spójrz np: Aarona Paula i porównaj jego rolę Jessiego Pinkmana z Breaking Bad (Geniusz) i Tobey'ego Marshalla z Need For Speed (Nędza), myślisz że to naprawdę jego wina ?

Skoczek_20

Tak samo jak kiedyś Emma Watson:
http://www.filmweb.pl/forum/inne/Dziunia+na+weekend%3A+Emma+Watson,2668597

Skoczek_20

Zgadzam się z tobą w 100%. Nie podobała mi się jako Tessa w "Wiezień Labiryntu", do tego bardzo zepsuła tą postać, przez co Tessa często wkurzała. Ale Dylan był świetny bardzo mi się podobała jego gra i jeszcze Thomas w roli Newt'a genialny :)

Soldier123

Teresa* ;)

Skoczek_20

Tak samo jak 90% obsady, O'Brien też jakoś rewelacyjnie nie zagrał, najlepszy póki co jest Sangster.

Skoczek_20

urode ma przecietna

Skoczek_20

Obok ładnej to ona nawet nie stała. Gra jak drewno, a role dostaje dzięki rodzicom i wujkowi.

Skoczek_20

Mnie się ona nie podoba w ogóle, uważam ją nawet za brzydką z powodu nosa - ale to kwestia gustu. Aktorsko natomiast zgodzę się, że w serii z labiryntem byłą mierna ale np. w Spinning Out całkiem dobra.

villemo75

eee tam sexowna jest fiu fiu

Olivier_Gruner

To drewno?

villemo75

nie mierz wszystkich swoją miarą

Olivier_Gruner

A ty nie stosuj wycieczek osobistych bo to zwyczajnie chamskie. Mam prawo uważać jej grę aktorską za drewnianą i ubliżanie mi z tego powodu stawia Cię tylko na odpowiednim schodku. Bez odbioru.

villemo75

Pekna jestes i sexowna gdy sie denerwujesz. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones