Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
38 413 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner

Które wg Was są najlepsze? Tańczący z wilkami, Odwet, Nietykalni czy może jakieś inne propozycje?

arek_krotoszyn

Doskonały świat.

wandzinka30

O, też fakt!

arek_krotoszyn

J.F.K,Robin Hood,Wodny Świat-obok Tańczącego moje ulubione

kinoman77_filmweb

A, jeszcze zapomniałem o Fandango i 300 mil do Graceland

arek_krotoszyn

To chyba jedyny aktor o ktorym śmiało mogę powiedzieć że nie zagrał w żadnym beznadziejnym filmie

mattigg

W sumie prawda, też sobie takiego nie przypominam

arek_krotoszyn

Ja tam nie przepadam za "Wodnym światem". Chociaż nie wiem do końca dlaczego.
Ale poza wymienionymi w "Silverado" też fajnie wypadł. Takie młode strzelby.

Vettii

Bo sam film średni, chwilami trochę groteskowy, tyle,że ujęcia ładne, ale fabuła dość przewidywalna, podobna do "dwójki" Mad Maxa,

arek_krotoszyn

Wyatt Earp też był dobry.
No i Wysłannik przyszłości. Świetne przygodowe kino.

forek23

Prawda, wartka, dobrze zrobiona produkcja

forek23

dokładnie tak :)

kura1100

Dobry, trochę niedoceniony film

arek_krotoszyn

BODYGUARD

normalny77

proste

normalny77

To bardziej dla pań rola:) Romans,, miłość... ale kreacja świetna

arek_krotoszyn

"Bez wyjścia" też jest super.

Corderosa

Zgadza się!

arek_krotoszyn

Doskonały Świat, Robin Hood, Wodny Świat, JFK i Nietykalni. Same Oscarowe role jak dla mnie.

AntyNedzaUmyslowa

A widziałeś z nim "Odwet"? Kurde, moooocny film!!!

arek_krotoszyn

Nieeee, przyznaję się bez bicia. Pierwszy raz o nim słyszę, ale widzę, że reżyseria Tony Scot :D koleś od Prawdziwego Romansu, Top Gun i Ostatniego Skauta.

Muszę to koniecznie nadrobić. Wierzę w ciemno, że kawał dobrego kina.

AntyNedzaUmyslowa

Naprawdę! Mocne kino!

arek_krotoszyn

świetny, mój ulubiony

wjewjurka87

Mój też! Pozdrawiam!

arek_krotoszyn

Dzięki :) Jeszcze no way out polecam Trzymaj się!

arek_krotoszyn

Mr Brooks, tańczący z wilkami, Doskonały świat, Odwet, Nietykalni

spacey1

Popieram!!!

arek_krotoszyn

The postman, dla mnie naj lepszy.

MieszkoMCS

Na pewno jeden z lepszych

arek_krotoszyn

Uwielbiam tego aktora, wszystkie filmowe kreacje jakie stworzył są i będą niezapomniane, ja bardzo lubię filmy Znamię, Umysł przestępcy, List w butelce Nietykalnych, Patrolu, Mr. Brooks i oczywiście Z ust do ust :)

nadzia_filmaniak

Zgadzam się! Ale dodałbym jeszcze Tańczącego z wilkami i mój ulubiony Odwet, ten film ma w sobie taki ładunek emocjonalny, że na końcu zawsze się wzruszam

arek_krotoszyn

Tak, Tanczacy z wilkami to juz klasyka gatunku, jeden z najlepszych filmow jego mlodosci, co do Odwetu to musze nadrobic braki bo jeszcze nie widzialam :)

nadzia_filmaniak

Obejrzyj! Naprawdę polecam! Daj znać czy łezka poszła w końcowej scenie...

arek_krotoszyn

Zgadzam się z Tobą, w bogatej wciąż karierze aktorskiej Kevin Costner został zapamiętany z wielu pamiętnych kreacji, ale dla mnie to także film "REVENGE", stanowi jego największe dokonanie i niezapomniane wrażenie.Ta naturalność w tym filmie jest nie do opisania, życzę tego nowym pokoleniom filmowców, aby w taki sposób umieli robić KINO, które bazuje nie na efektach specjalnych albo na sztucznej grze aktorskiej, ale na klimacie, który sprawia, że naturalnie odczuwamy emocje bohaterów.A na koniec dodam, że końcówka tego obrazu to istna poezja, za każdym razem nie daję rady powstrzymać łez.WIELKIE KINO, które pozostanie w moim sercu na zawsze

Zombie88_Us

Znam to, wzruszam się za każdym razem jak to oglądam, ta scena to masz rację - mistrzostwo!!! I zgadzam się w 100% z tym, że teraz wiekszość filmów to kolorowe obrazki, pełne efektów, tylko fabuły brak, albo jest tak oklepana, że włosy bolą. Takie czasy niestety, pozostaje oglądać po raz kolejny perełki z przeszłości, (co czynię z nieukrywaną przyjemnością:) Pozdrawiam serdecznie!

arek_krotoszyn

To prawda, ale niestety takie jest przeważnie te dzisiejsze kino, jeśli chodzi o standardy, w czym filmy nawet te niskobudżetowe się wyróżniały to był m.in. bardzo zauważalny klimat na przykładzie np. ścieżki filmowej(która w Odwecie jest przepiękna)czy dialogów i oczywiście gry aktorskiej, a dzisiaj tylko kombinacje twórców i to w większości z mizernym skutkiem, czego dowodem jest np. kręcenie remaków albo kontynuacje po latach.
Miło znać osobę, która dostrzega to co najlepsze w kinie.
Pozdrawiam również!

Zombie88_Us

P.s. wspominając o niskobudżetowych filmach, oczywiście Odwet nie jest takim dziełem, ale np. Klatka z 1989r. czy Quiet Cool z 1986r. już napewno są takimi pozycjami, a mimo wszystko klimat jest w nich wyraźnie wyczuwalny i znacznie mniej przymyka się oczy na np. niektóre sceny czy błędy w scenariuszu.

Zombie88_Us

Pełna zgoda!
Nie mogę sierozpisać, bo mi sie miejsce do dodania komentarza "spłaszcyzło" w pionie. Nie wiem czy to wina komputera cyz portalu:) W każdym razie Pozdrowionka!

arek_krotoszyn

Dzięki i pozdrawiam również

arek_krotoszyn

Dla mnie aktorski top Costnera to Jim Garrison w "JFK" i John Dutton w "Yellowstone". To nie jest aktorski kameleon, ma spore ograniczenia warsztatowe, ale odpowiednio obsadzony wypada znakomicie. Dutton to chyba jego rola życia, niesamowity "tour de force", w którym wykorzystuje to co umie grać najlepiej - i to wcielając sie w postać bardzo niejednoznaczną, chwilami wręcz odpychającą.

misiek_st

Wiesz, tu każdy ma swoje osobiste "Topy" ale masz rację, znakomicie zagrał tę rolę. Z nowego pokolenia coraz mniej takich aktorów

arek_krotoszyn

Bodyguard, Robin Hood i Waterworld. Te filmy są młócone w polskiej telewizji do znudzenia, a że nadal są puszczane, to znaczy, że jeszcze się nie znudziły. To chyba coś mówi.

Mowiacy_do_reki

Oczywiście

arek_krotoszyn

Devil Hatfield :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones